Lotar Mateus, legendarni nemački fudbaler, opisao je u svojoj autobiografiji „Sve ili ništa“ i ...

ljudi,sta se uzbudjujete,pa kod nas ne mozes posteno da nadjes posao sa fakultetom za 200 evra,a ne da se ne namesta tamo gde se vrte mnogo vece pare,a isti taj mateus je namestao mnogo meceva u svojoj karijeri,a sada se kao pravi lud da nije znao.

• срамно Vreme: 10.03.2014 13:31h

црно бели лопови!

Preporuka čitalaca: +4 - 2

• Bajko Vreme: 10.03.2014 13:31h

E moj Lotare, pa nije ovo liga smapiona i tvoj Bajern, pa da em sviraju penal Bajernu, em golmanu Arsenala daju crveni karton. tvrdim, najjaci sam.

Preporuka čitalaca: +3 - 1

• solunac Vreme: 10.03.2014 13:17h

A te 2001g. prvak je bila Zvezda...a na toj utakmica sa Radom 28.04.2001 Partizan je poveo u 35 minutu (Sasa Ilic), Rad izjednacio u 42 (Stevanovic iz penala) ...i Sasa Ilic u 56 iz penala za konacnih 2:1...Znaci nikakvi preokreti, zadnji minuti...Sreca da postoji arhiva da demantuje ovakve skandal majstore

Preporuka čitalaca: +5 - 2

• mita Vreme: 10.03.2014 12:31h

ko igra sa prtizanom mora da izgubi,prethodnu utakmicu igra nereseno npr.radnicki kg-radnicki nis 1-1,radnicki nis-rad 1-1.

Preporuka čitalaca: +2 - 2

• Pa sta Vreme: 10.03.2014 12:30h

Pa dobro, to nije nista novo. U Engleskoj postoji sistem 3 za 3 i u Spaniji. U Engleskoj je to i vise zastupljeno nego kod nas. Ali, to niko te pominje....

Preporuka čitalaca: +3 - 0

• fox Vreme: 10.03.2014 12:22h

Vidi Grobare, ako je ovo neka ozbiljna zemlja trebali bi da ovi iz FSS oduzme titulu Partizanu te iste godine kada su im bili potrebni bodovi za osvajanje lige i da se dodeli taj isti trofej drugoplasiranoj Ekipi !

Preporuka čitalaca: +2 - 3

• mmm Vreme: 10.03.2014 12:21h

Jel moze da se kupi negde ova autobiografija?

• observer Vreme: 10.03.2014 11:54h

• kapur Vreme: 10.03.2014 10:10h

i ptice znaju da nam je liga namestena cela

Preporuka čitalaca: +14 - 2

• Nenad Vreme: 10.03.2014 09:07h

SAd će da se javi Dule da kaže kako je i ovo Čović smislio. Samo gledajte !!!

Preporuka čitalaca: +18 - 3

• kopač kontejnera Vreme: 10.03.2014 09:00h

Kažete svi znaju za nameštanje. Šta će uraditi FSS I tužilac za organizovani kriminal???? verovatno ništa!!!!!!! Ovo je Srbija sa starim automobilima, prljavim ulicama i nameštenim prvakom.

Preporuka čitalaca: +19 - 2