Sudija odbio večeru na "Marakani, Zvezda traži policijsku istragu!

Uprava Crvene zvezde u ponedeljak će održati vanrednu sednicu, a jedina tačka dnevnog reda biće - ...

• delija Vreme: 05.11.2012 14:56h

Bolje karadzica i upravu zvezde da smenimo , jer su za celokupno stanje u fudbalu i zvezdi upravo oni krivi.

Preporuka čitalaca: +0 - 1

• smesno Vreme: 05.11.2012 10:43h

Ja sam bio na utakmici, u prvom poluvremenu zvezda nije imala sut u okvir gola (nije ni jagodina do duse- vrlo zanimljivo poluvreme). U drugom su poveli u 46 min, i umesto da iskoriste to sto je protivnik pao u tim momentima, da iskoriste sanse i odlepe se na 2-3 gola razlike, njim je sudija kriv zbog penala koji je sviran u 75min ??????? ALOOOOO pa da ste dali 3 gola mogao bi da svira sta hoce, a ne vi zbog jedne greske (po meni nenamerne) trazite dozivotnu suspenziju !!!! kakava lakrdija, pa zasto ona za svakog igraca koji promasi penal ili stopostotnu gresku ne trazite dozivotnu zabranu ??? Zasto se Lukicu ne zabrani dozivotno da vodi neki klub kad nemoze zvezdu da dovede do titule vec ko zna koliko godina....... sve u svemu da nije tuzno bilo bi smesno

Preporuka čitalaca: +1 - 0

• mungos Vreme: 05.11.2012 10:17h