alo.rs

GRUPA H

Alžir dao četiri komada Koreji!

Autor: S. R. | 22.06.2014 - 22:51:00h | Komentara: 0

Reprezentacija Alžira savladala je Južnu Koreju sa 4:2 (3:0) u okviru drugog kola grupe H na Mondijalu.

Na alo.rs ste mogli u tekstualnom prenosu da ispratite meč Južne Koreje i Alžira.

90' Kraj - 2:4!

72' GOOOOOOL! Ku je smanjio na 2:4 i ostavio Južnu Koreju sa kakvim-takvim nadama da do kraja mogu da stignu do izjednačenja.

62' GOOOOOL! Pljušte golovi kao na traci. Alžir je povisio na 4:1 preko Brahimija.

50' GOOOOOOL! Južna Koreja je smanjila na 1:3, najspretniji u kaznenom prostoru bio je Heun Min Son.

22.02 Počelo je drugo poluvreme.

45' Na poluvreme se otišlo prednošću Alžira od čak 3:0.

Reprezentacija Alžira Brahimi

Korejci bez rešenja za fudbalere Alžira | Foto: Profimedia

38' GOOOOOOL! Alžir gazi li gazi, greška odbrane Koreje, Slimani je probio u kaznenom, dodao loptu do Đabua, a ovaj rutinski realizovao šansu.

28' GOOOOOOL! Hališ je udvostručio prednost Alžira, tako što je iskoristio lošu intervenciju golmana Džunga i glavom sa par metara pogodio cilj, nakon kornera.

26' GOOOOOOL! Slimani je doveo Alžirce u vođstvo od 1:0, apsolutno zasluženo. Dobio je loptu na 30-ak metara od gola Koreje i između dvojice protivničkih fudbalera uspeo da se snađe i pošalje loptu u mrežu. Samo minut kasnije, ekipa koju predvodi Halilhodžić imala je još jednu dobru šansu.

25' Prva polovina prvog poluvremena protekla je u boljoj igri Alžira koji nije uspeo da materijalizuje prednost.

2' Alžirci su već imali prvu priliku na meču, Feguli je loše šutirao iz dobre pozicije.

21.01 Utakmica je počela.

JUŽNA KOREJA: Džung, Li, Hong, Kim, Jun, Han, Li, Ku, Park, Ki, Son.

ALŽIR: Mbolji, Međani, Bugera, Hališ, Mesbah, Đabu, Brahimi, Mandi, Feguli, Bentaleb, Slimani.Navijači Južne Koreje

Navijači Južne Koreje | Foto: Profimedia

Nešto ranije, Belgija je pobedila Rusiju minimalnim rezultatom.

Južna Koreja posle prvog kola ima bod iz meča sa Rusijom (1:1), dok je Alžir poražen od Belgije posle preokreta (1:2). Utakmica se igra u Porto Alegreu.

Na alo.rs ćete moći u tekstualnom prenosu da ispratite ovaj duel.