alo.rs Fudbal

ZAMALO KIKS

Bajković o intervenciji: Lopta mi je polomila prste! (VIDEO)

Autor: Beta | 19.07.2013 - 10:45:00h | Komentara: 3

Golman Crvene zvezde Boban Bajković rekao je da su fudbaleri IBV-a pokazali da nisu amateri i da je najbitnije što je njegova ekipa pobedila Islandjane bez primljenog gola.

Svestan  greške: Boban Bajković

Lopta išla levo-desno: Boban Bajković | Foto: Aleksandar Dimitrijević

- Zna se da je prva utakmica najteža. Najbitniji je rezultat, da nismo primili gol, a da smo dali dva i da idemo rasterećeni na revanš. Islandjani su pokazali da nisu amateri kao što se pričalo. Nisu Barselona, ali su mnogo jači nego što smo mislili - rekao je Bajković novinarima.
Zvezda je u četvrtak pobedila na svom stadionu IBV sa 2:0, u prvoj utakmici drugog kola kvalifkacija za Ligu Evropa golovima debitanta Nejca Pečnika u 12. i povratnika u klub Nikole Mijailovića u 75. minutu.
- Dobro je što smo dali drugi gol, on nam je bio najbitniji. Sada znamo kakvi su, da u revanš moramo da udjemo 100 odsto kako bismo pobedili.
On je kazao da ekipa fizički nije 100 odsto spremna, ali da je pokazala da ima kvalitet.
 - Nije 100 odsto sve spremno, ali smo u prvih 25 minuta pokazali da se radi o kvalitetnoj ekipi. Još samo snaga da dodje, a to će kroz utakmice.
Bajković je posle šuta Jana Džefsa u 44. minutu hteo da uhvati loptu, ali je ispustio, medjutim uspeo je da je zaustavi pre nego što je prešla gol liniju.
- Lopta je išla levo-desno, slomila mi je prste. Najbitnije je da sam uspeo da je uhvatim - rekao je Bajković.

(video premotajte na 7:15)