PRIJATELJSKA UTAKMICA

"Bomba" Kolarova za remi sa "trikolorima"

Autor: M.R | 07.09.2014 - 19:53:00h | Komentara: 0

Srbija na debiju selektora Advokata remizirala sa "galskim petlovima" - 1:1. Francuzi poveli golom Pogbe, izjednačio Kolarov fantastičim golom iz slobodnog udarca.

90+3' - KRAJ UTAKMICE 1:1.

88' - Kakva prilika za Srbiju, Ivanović glavom, Ljoris vadi loptu iz gola.

85' - Izlazi Lazar Marković u igri je Ljajić.

84' - Rasplamsala se borba na terenu.

80' - GOOOL 1:1 -  Kolarov iz slobodnjaka sjajan pogodak !

67' - Bomba Kolarova iz "slobodanjaka" na mestu je Ljoris ponovo.

63' - Dobra akcije Srbije, Kuzmanović do Markovića, mladi napadač vraća do Kolarova, udarac u okvir gola ali brani Ljoris.

60' - Advokat pravi prve izmene, na teren će Đuričić i Kuzmanović, iz igre izlaze Gudelj i Tadić. Menja i Dešan, Bezema menja Remija, a Lakazete, Kabelju.

59' - Kabelja preti, Stojković ponovo sjajno brani.

57' - Tuče Pogba iz daleka, Stojković je na mestu!

56' - Odlična akcija Francuske, Ivanović interveniše ispred Remija u poslednjem trenutku.

52' - Sjajna prilika za Srbiju, Đorđević spušta loptu Ivanovića, ali naš kapiten ne uspeva da pogodi gol rivala iz izgledne pozicije.

49' - Lepa akcija Srbije, gol Kolaraova, ali Marković je nešto ranije bio u ofsajd poziciji.

47' - Stojković sjajno brani šut Kabelja.

45' - Srbija kreće sa centra na startu drugog poluvremena.

45' - KRAJ PRVOG POLUVREMENA, GOLOM POGBDE FRANCUSKA VODI 0:1.

45' - Bomba Tadić, sa ivice kaznenog prostora odlazi pored gola.

44' - Preti Tadić posle dobre akcije Srbije, njegov šut je izblokiran.

41' - Tošić centrira iz prekida, Ivanović pogađa prečku glavom, ali arbitar smatra da je prilikom skoka naš kapiten faulirao Matjea.

40' - Dobra lopta Tadića, ali odbrana Francuske bez problema otklanja opasnost.

36' - Srbija jalovo napada.

33' - Teško dolazimo u priliku da ugrozimo gol rivala.

31' - Stojković je lako osujetio napad "trikolora".

29' - Dobro  dodavanje Tadića za Đorđevića, ali napadač Lacije je u ofsajdu.

28' - Nema uzbuđenja na terenu, "orlovi" diktiraju tempo igre, ali bez nekog većeg efekta.

24' - Prva prava prilika za "orlove", Tošić šutira posle duplog pasa sa Tadićem. Lopta odlazi preko Ljorisovog gola.

22' - I Srbija preti posle kornera, Mitrović pokušava glavom, lak posao za Ljorisa.

20' - Sjajan duel na sredini terena, Pogba i Matić.

17' - Srbija ne uspeva da organizuje ozbiljniji napad.

13' - GOOOL 0:1, vodi Francuska, Pogba je pogodio gol Stojkovića  posle kornera.

9' - Francuska prva preti preko Remija, njegov šut nije bio dovoljno precizan.

5' - Početno ispitivanje snage, lopta je u nogama "orlova".

2' - Prvi kontakt sa loptom Stojkovića i ponovo zvižduci sa tribina.

1' - Meč je počeo! Francuska kreće sa centra.