Božović: Igraćemo bolje, za nekoliko godina...

Autor: M.R. | 27.07.2015 - 09:23:00h | Komentara: 0

“Rezultat je pravedan” - kaže trener crveno-belih.

Miodrag Božović

Duhovit i pored remija: Miodrag Božović | Foto: FK Crvena zvezda

I pored najava da će Metalcu dati “pet komada”, fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da preskoče prvu ozbiljniju prepreku u domaćem šampionatu. Crveno-beli nisu blistali u Gornjem Milanovcu, za 0:0 po meri domaće ekipe. I pored toga, trenera tima sa stadiona “Rajko Mitić”, Miodraga Božović nije napustio vedar duh. Bio je dobro raspoložen posle meča.
- Igraćemo bolje... Za dve ili tri godine. Mislim da prvo poluvreme nije bilo tako dobro što se tiče igre i šansi. Može se reći da je bilo dosadno. U drugom poluvremenu videli smo drugu sliku, pogotovo u poslednjih 15 minuta. Mogli smo da dobijemo, ali mogli smo da izgubimo. Sreća je bila saveznik obe ekipe, rezultat je realan - rekao je Grof.