OPET PORAZ

Bravo! Partizan dao gol (VIDEO)

Autor: P. V. | 08.11.2012 - 23:00:00h | Komentara: 3

Fudbaleri Partizana poraženi su od Intera 1:3 (0:0) u Humskoj u okviru četvrtog kola Lige Evrope. Ovim porazom srpski šampion je izgubio i teoretske šanse da se nađe u narednoj fazi.

90+4' Utakmica je završena.

90' Nemanja Tomić postigao je počasni pogodak za crno-bele u finišu meča, posle asistencije Miljkovića. Ako će se po ičemu pamtiti ovaj meč, to je onda 300. pogodak Partizana u evropskim kupovima...

88' Potpuno demotivisana ekipa Partizana dozvolila je gostima da se i treći put upišu u strelce. Uspavanost odbrane je iskoristio Guarin i lagano zatresao mrežu - 3:0!

4. Partizan 4 0 1 3 1:6 1

86' Praktično, u Humskoj je sve gotovo. Čeka se poslednji sudijski zvižduk, Inter će odneti bodove u Milano.

75' Palasio povećao na 2:0! Argentinac se iznenada našao iza leđa poslednje linije Partizana, školski istrčao kontru i matirao Petrovića.

69' Poslednja izmena u Partizanu. Umesto Stefana Šćepovića ušao je Aleksandar Mitrović. Već u sledećem minutu Jojić je lukavo pokušao, golman Intera nije imao potrebe da interveniše.

61' Odlična šansa i za Smiljanića. Vezista Partizana našao se na ivici kaznenog prostora, šutirao, međutim, Handanovič je večeras nesavladiv.

56' Umesto Kamare u igri je Marko Šćepović.

Rodrigo Palasio

Ušao u igru i odmah dao gol: Rodrigo Palasio | Foto: Beta

50' Rodrigo Palasio 0:1! Opet kazna, kao u Milanu. Posle nerealizovane šanse, Guarin je prošao Ivanova, centrirao, a Palasio grudima, sa pola metra, ugurao loptu u mrežu.

48' Kakva šansa za Partizan! Miljković se iznenada našao sam ispred Handanoviča, a onda se zbunio, centrirao u peterac, loptu umalo Žuan nije poslao u svoj gol. Lopta je došla Jojića, ali on nije uspeo da je usmeri ka mreži.

Milan Smiljanić

Milan Smiljanić nakon duela sa fudbalerom Intera| Foto: A. Dimitrijević

22:10 Počelo je drugo poluvreme

45'+2 Na odmor se otišlo bez golova

31' Dve odlične prilike za Bugarina Ivanova i isto toliko čudesnih intervencija Handanoviča! Nestvarno je delovalo šta je reprezentativac Slovenije na golu Intera uspeo da odbrani, oba puta nakon pokušaja glavom Ivanova

30' Umesto Saše Ilića na terenu je Jojić. Ilić se povredio i morao je da napusti teren.

25' Inter je u dosadašnjem delu meča konkretniji. Nije stvorio stopostotnu šansu, ali Italijani kada napadnu, deluje ozbiljno. Pereira je oprobao šut iskosa, Petrović je bio na mestu.

Incidenti između navijača Intera i "zabranjenih"

Ni ovaj meč nije mogao da prođe bez incidenata. U trenucima kada je na semaforu stajao sedmi minut, pripadnici navijačke grupe "zabranjeni" zaleteli su se ka delu tribine gde su bili smešteni navijači Intera. I Italijani su krenmuili ka njima, ali je posle manjeg gađanja različitim predmetima preko ograde Žandarmerija intervenisala i razdvojila suparničke snage.

M. Z. - P. M.

Navijači Intera

Trenutak kada navijači Intera kreću ka "zabranjenima"| Foto: Beta

zabranjeni

Žandarmerija je intervenisala na vreme | Foto: A. Dimitrijević

19' Guarin je nakon kraće kombinacije posle prekida šutirao sa skoro 30 metara, tik pored gola.

7' I Nemanja Tomić je oprobao svoj šut, iz slobodnog udarca, Handanovič je uhvatio loptu.

4' Prvi pokušaj na meču delo je Stefana Šćepovića, koji je šutirao sa preko 20 metara, ali je lopta otišla pored gola.

21:05 Utakmica je počela. Na stadionu u Humskoj je oko 22.000 gledalaca.

Kao što se da videti iz sastava timova, Italijani ne ulaze u ovaj meč sa dvojicom prvotimaca, Militom i Kasanom, koji su ostali ka klupi.

pp

Meč sudi Duarte Gomeš iz Portugala.

20:23 PARTIZAN: Petrović, Miljković, Ivanov, Lazevski, Ostojić, Smiljanić, Kamara (od 56. M. Šćepović), Tomić, Ilić (od 30. Jojić), L. Marković, S. Šćepović (od 69. Mitrović).

INTER: Handanović, Zaneti, Silvestre, Guarin, Mudingaji (od 14. Gargano), Kambijaso, Pereira, Žuan, Džonatan, Nagatomo (od 46. Palasio), Livaja (od 76. Kasano).

20:05 Kako javlja nas izveštač, na stadionu je trenutno oko 10.000 ljudi, a među njima i oko 350 navijača Intera, koji su doneli veliku zastavu u Humsku.

19:58 S obzirom na pobedu Rubina u Azerbejdžanu nad Nefčijem (1:0) Partizanu su šanse za prolaz u narednu rundu svedene na teoriju.
Ostanite uz alo.rs da u tekstualnom prenosu ispratite ovaj duel.

Partizan i Inter su pre dve nedelje odigrali meč u Milanu, slavili su Italijani minimalnim rezultatom.

• Milan Vreme: 09.11.2012 00:58h

Doklre ce taj partizan da nas bruka.? Sada je sasvim jasno da ci m Tole nije u stanju da im izrezira i namesti rezultat oni su trope,sto su oduvek u sustini i bili.

• Slavko Vreme: 09.11.2012 08:08h

Ovako se Fudbal neigra!!!!! Mada nisam za Partizan...

• sanja Vreme: 09.11.2012 13:24h

A ko to igra bolje od partizana kod nas- NIKO i zato svaka cast partizanu na ovom uspehu.