Čičarito kralj Madirda, Juve se odbranio za polufinale!

Autor: M.R | 22.04.2015 - 22:38:00h | Komentara: 0

Real nadigrao Atletiko - 1:0, Juventus i Monako igrali bez golova.

Da li će ponovo pasti ovakav "selfi"?: Dijego Simeone | Foto: Twitter

Čičarito je pravi "kralj" Madrida! Zahvaljujući golu omalenog Meksikanca, Real je savladao Atletiko i plasirao se u polufinale!

Real Madrid: Kasiljas, Karvahal, Varan, Pepe, Koentrao, Ramos, Kros, Rodrigez, Isko, Ronalod, Ernandez
Atletiko Madrid: Oblak, Huanfran, Miranda, Godin, Hesus Gamez, Tijago, Koke, Saul, Arda, Grizman, Mandžukić

20:00 - Dijego Simeone se odlučio za ofanzivnu formaciju.

Drugo poluvreme:

88' - GOOOLLLL - Real Madrid vodi golom Čičarita!

80' - Oblak ponovo čuva Atletiko! Sjajna šansa za Čičarita, ali slovenački golman je na mestu.

76' - Arda Turan je zaradio drugi žuti karton, gosti ostaju sa igračem manje na terenu.

49' - Odlična šansa za Real, Čičarito je sa svega nekoliko metara promašio gol Atletika.

Prvo poluvreme:

45+1' - Kraj prvog poluvremea - 0:0!

44' - Strašna šansa za Ronalda, Oblak je Portugalcu "skinuo" čist zicer.

11' - Početno ispitivanje snaga, nema prilika gol.

1' - Meč je počeo!

Liga šampiona logo

89' - Pirlo trese prečku iz slobodnog udarca!

45' - Meč je nastavljen.

45' - Kraj prvog poluvremena - 0:0!

11' - Monako je dobro počeo, ali još uvek nema ozbiljnijih šansi za gol.

3' - Glupost Kijelinija mogla je skupo da košta Juve.

20:00 - Pol Pogba je još uvek povređen.

SASTAVI:

Monako: Subašić, Fabinjo, Radži, Abdenor, Kurzava, Kondogbija, Tulalan, Silva, Mutinjo, Karasko, Martial

Juventus: Bufon, Barzalji, Bonući, Kijelini, Lihtštajner, Vidal, Pirlo, Markisio, Evra, Tevez, Morata

Italijani su Italijani! Juve je odigrao na rezultat baš onako kako najbolje ume! Trudili su se igrači Monaka, ali nisu uspeli da zatresu mrežu crno-beli . Remi bez golova po mrei Juventusa!