alo.rs Fudbal

JSL 27. KOLO

Čuka razbila Zvezdu, kraj sna o tituli! (VIDEO)

Autor: M.R. | 10.05.2015 - 20:56:00h | Komentara: 1

Golovima Stojiljkovića i Matića tim sa Banovog Brda bacio favorita na kolena - 2:0.

FK Čukarički

Zasluženo slavlje: FK Čukarički | Foto: A. Dimitrijević

Posle poraza u 27. kolu JSL od ekipe Čukaričkog , Zvezda gotovo i da nema šanse za odbranu titule šampiona Srbije. Odlična partija domaćih, koji su danas bili za klasu bolji rival - 2:0. Partizan ima prednost od plus osam, samo tri kola do kraja šampionata.

TOK UTAKMICE:

Drugo poluvreme:

90' - Igraće se još tri minuta.

61' - GOOOLLLL - Čukarički vodi sa 2:0, strelac je kapiten Matića. Stojković je ponovo u ulozi asistenta.

53' - Dobar šut Kataija, na mestu je Stevanovića.

49' - Zvezdina odbrana (Pavićević)  je uspela da se ispravi u poslednjem trenutku. Posle velika greške zadnje linije Slavoljub Srnić je imao odličnu priliku, ali je njegov šut izblokirao Jovanović u poslednjem trenutku.

45' - Meč je nastavljen.

45+2' - GOOOLLLL - Čukarički je u samoj završnici prvog poluvremena poveo golom Stojiljkovića.

45' - Igaće se još dva minuta.

43' - Velika prilika za Zvezdu, Lazović je izašao sam pred golmana Stevanovića. Odlična intervencija čuvara mreže domaćih, na sjajan način je sačuvao svoju mrežu.

41' - Dobar pokušaj Ristića iz slobodnjaka, lopta odlazi tik pored gola domaćih.

34' - Lazović je u odličnom prodoru, ali njegov šut je izblokiran.

17' - Odličan prodor Kataija, ali loša završnica, uspeo je golman Stevanović da zaustavi njegov šut.

9' - Sudja Filipović je na kratko prekinuo meč da bi upozorili navijače zbog neprikladnog sakndiranja “Ubij Šiptara” što je reakcija na dešavanja u Kumanovu.
5' - Velika šansa za Čuku, Stojiljković je šutirao glavom ali odlično brani Rajković.

1' - Meč je počeo!

- Meč sudi Dejan Filipović

SASTAVI:

Čukarički: Stevanović – Stojković, Rendulić, Ostojić, Brežančić – Regan, D. Srnić – S. Srnić, Matić, Bojić – Stojiljković;

Crvena zvezda: Rajković – Cvetković, Pavićević, Jovanović, Anđelković – Ristić, Grujić – Lazović, Katai, Jović, Orlandić.

Fudbaleri Crvene zvezde su na velikom iskušenju. Titula je miljama daleko od stadion “Rajko Mitić”, ali ako žele da produže bar teorijske šanse za odbranu krune, crveno-beli moraju da savladaju Čukarički na gostujućem terenu.

Otporan i na  „otrovne strele“:  Luka Jović

Napada Čuku: Luka Jović | Foto: Aleksandar Dimitrijević

Poslednji komentari
  • sakisa Vreme: 11.05.2015 12:41h

Rajkovic dobio razdeljak posle drugog gola,a bice interesantno sta ce biti sa kataijem posle njegove izjave o cirkusantima,bolje ce proci ako je mislio na sudije,a sigurno je mislio na igrace na celu sa najvecim cirkusantom Laletom.Sta li ce sada napisati u saopstenju.