MAJSTOR

Drogba pogodio i asistirao na debiju za Galatu

Autor: P. M. | 15.02.2013 - 20:59:00h | Komentara: 0

Nema dileme da je aktuelni lider turskog šampionata Galatasaraj dovođenjem Didijea Drogbe napravio pravi potez. Reprezentativac Obale Slonovače postigao je gol, upisavši i asistenciju na debiju protiv Akhisara u gostima - 1:2

Zapalio Tursku: Didije Drogba

Imao debi iz snova: Didije Drogba | Foto: AP

Drogba je ušao u igru u 63. minutu pri rezultatu 0:0, samo pet minuta kasnije zatresao je mrežu "fenjeraša", da bi nakon 120 sekundi asistirao Buruku Julmazu za 2:0.

Do kraja meča domaćini su uspeli samo da ublaže poraz preko Vardara.

Drogba je pre nekoliko nedelja potpisao jednoipogodišnji ugovor sa Galatasarajem.