Fantastičan uspeh: Mladi "orlovi" slomili Španiju u gostima! (VIDEO)

Autor: S. R. | 14.10.2014 - 19:55:00h | Komentara: 0

Mlada reprezentacija Srbije plasirala se na Evropsko prvenstvo 2015 u Češkoj!

pp

Radost fudbalera Srbije posle meča

Izabranici Radovana Ćurčića šokirali su Španiju u Kadizu rezultatom 2:1 (1:0) i posle 0:0 iz Jagodine zasluženo su otišli dalje.

Srpski fudbaleri, bez glavnih zvezda (Nastasić, Lazar Marković, Aleksandar Mitrović, Miloš Jojić...) odigrali su u mnogo čemu bolje i nego naši seniori. Ko je gledao meč u Jagodini zna da ovakav rezultat nije veliko iznenađenje, bez obzira na to što su na drugoj strani terena stajali Isko, Morata, Munain...

Po principu po kojem je provaljena i seniorska ekipa "crvene furije" - evo vama lopta pa je davite, mi ćemo da dajemo ono što je najbitnije, golove (iz kontre), srpski fudbaleri su odigrali veoma disciplinovano i prošli dalje.

Poveli smo autogolom Gaje u 31. minutu. Od tog trenutka Španci su preuzali inicijativu, ali nisu napravili više od dve šanse, jednom pogodivši pritom stativu.

pp

Igrao se 92. minut kada je Roberto izjednačio, da bi samo minut kasnije Filip Kostić, fudbaler Štutgarta, perfektno istrčao kontru i izbacio aktuelnog evropskog šampiona iz igre - 2:1.