VELŠANIN POLUDEO

Gigs napao pomoćnog sudiju u poluvremenu!

Autor: M. Grujić | 23.09.2013 - 12:37:00h | Komentara: 0

Mančester siti je deklasirao gradskog rivala Mančester junajted, a frustracije zbog poraza počele su da se ogledaju već nakon prvog poluvremena jer je u tunelu iskusni Rajan Gigs napao četvrtog sudiju Majkla Olivera!

Rajan Gigs Ćunejt Čahir

Gigs, koji trenutno ima ulogu trenera-igrača, nije bio u sastavu, ali je napao pomoćnika ljut zbog grubog faula Matije Nastasića.
- Uozbilji se i radi svoj posao - urlao je četrtdesetogodišnji Gigs, što najbolje govori koliko su “đavoli” bili nezadovoljni zbog dva gola zaostatka nakon prvog poluvremena. Do kraja meča Siti je nastavio sa dominacijom i na kraju zasluženo slavio sa 4:1.