ODRŽALI LEKCIJU CRVENO-BELIMA

I Voždovac srušio Zvezdu! Stojanović najavio ostavku!

Autor: | 22.09.2013 - 16:53:00h | Komentara: 1

Posrtanje Crvene zvezde se nastavlja pošto su u 6. kolu Jelen Superlige lekciju crveno-belima održali Voždovčani, koji su slavili sa 1:0. Strelac pobedonosnog gola bio je Adam Barušić u 26. minutu.

Barušić slavi pogodak

Barušić slavi pogodak protiv Zvezde

Zvezda je produbila krizu, zbog koje će verovatno nakon ove utakmice danak platiti trener Slaviša Stojanović. Voždovčani su svih 90 minuta bili agresivniji i bolji rival, a da su fudbaleri domaćeg tima bili koncentrisaniji pred golom Bajkovića, konačan rezultat bi bio i ubedljiviji.

Zvezda, osim prilike Daude i Kasalice u finišu meča, praktično ništa nije ni pokazala i potpuno zasluženo je ostala bez bodova.

Fudbaleri Zvezde posle utakmice su otišli ka navijačima koji su ih uvredama ispratili sa terena.

Fudbaleri Zvezde su posle šest kola ostali peti na tabeli sa 10
bodova i imaju šest bodova manje od vodećeg Partizana.

Stojanović najavio odlazak iz Zvezde

Trener fudbalera Crvene zvezde Slaviša Stojanović preuzeo je odgovornost za današnji poraz od Voždovca i najavio odlazak iz kluba, posle razgovora sa upravom kluba.

Upitan da li je rešenje da podnese ostavku, Stojanović je rekao:

- To ću da prepustim drugima, a ja se osećam odgovornim, nadam se da ću što pre da sednem sa upravom kluba.

• Pedja Vreme: 22.09.2013 17:36h

A sto je tu novo? Da je rezultat obrnut to bi bila novost... Zvezdin igracki kadar i strucni stab na celu s upravom nisu zreli ni za trecu ligu....brukanje i unistavanje nekad velikog kluba.