LUDILO U KRUŠEVCU

Igrači kasnili 6 minuta, zbog "delija" prekid 15 minuta: Napredak - Zvezda 0:1

Autor: Ekipa Alo! | 24.08.2013 - 21:15:00h | Komentara: 0

Crvena zvezda je slavila na gostovanju u Kruševcu - 1:0. Domaći Napredak je kapitulirao u 20. minutu utakmice na prepunom stadionu kada je Zvezdin Slovenac Nejc Pečnik postigao gol za beogradske crveno-bele. Njemu su ko na tacnu servirali loptu kombinacijom Ninković i Mijailović.

Zvezda

Fudbaleri Zvezde posle pobedničkog gola

Sve jačim protestima protiv aktuelnog predsednika FSS Tomislava Karadžića pridružili su se, naravno, i Napredak i Zvezda. Meč je kasnio šest minuta! U akciju rušenja Toleta i FSS priključile su se i "delije" u nastavku utakmice.

Hoće da ostavi trag  kao Milenko  Aćimović:  Pečnik

Pečnik | Foto: Aleksandar Dimitrijević

Start drugog poluvremena je kasnio gotovo 15 minuta. Najpre se čekalo da se teren očisti od rolni papira koje su prekrile teren, a onda su sudije zapretile prekidom utakmice.
Arbitre je najviše zaboleo transparent "delija" - "Mažiću, istina boli?!", aludirajući na njegovo prekidanje meča protiv Jagodine prošle nedelje - zbog transparenta protiv sudijske organizacije.
Do kraja meča, navijači Zvezde su držali transparent - "Tole, odlazi"!
Crvenoj zvezdi predstoji gostovanje u Kragujevcu, Kruševljani će u Pećince.
Inače, sve četiri utakmice trećeg kola Jelen Superlige počele su sa šest minuta zakašnjenja u znak protesta protiv predsednika Fudbalskog saveza Srbije Tomislava Karadžića i stanja u domaćem fudbalu:.
Kasnili su mečevi Rad - Radnički Niš 0:2, Sloboda - Novi Pazar 0:0, OFK Beograd - Čukarički 1:2, a na vreme svoj duel nisu počeli ni Javor i Voždovac 0:2.