alo.rs Fudbal

JSL 21. KOLO

Ilić obradovao Kizu na debiju! (VIDEO)

Autor: M.R | 04.04.2015 - 19:52:00h | Komentara: 0

Partizan se mučio sa Radničkim, golovima Saše Ilića i Stefana Babovića, crno-beli slavili sa 2:1.

Partizan je "porodio" pobedu u meču 21. kola JSL sa Radničkim 1923. Zahvaljujući maestralnom kapitenu Saši Iliću (asistencija i drugi gol), crno-beli su uspeli da na debiju trenera Milinkovića slave sa 2:1. Pored iskusnog asa strelac je bio i Babović. Jedini gol za Radnički delo je Rosića.

Posle ovog trijumfa Partizan ima velikih "plus pet" u odnosu na večitog rivala.

DRUGO POLUVREME:

KRAJ UTAKMICE, UZ DOSTA MUKE PARTIZAN JE SLAVIO - 2:1.

90+3' - Igraće se još tri minuta.

86' - Igrači Radičkog traže penal, signaliziraju da je lopta pogodila u ruku jednog prvotimca Partizana. Sudija ostaje nem.

82' - Kojić šutira, na mestu je Trifunović.

73' - GOOOLLLL - 2:1 - Saša Ilić ponovo donosi prednost Partizanu. Lopta se odbila do kapitena koji je levom nogom zatresao mrežu gostiju.

71' - GOOLLLL - 1:1 - Radnički je izjednačio golom Lazara Rosića.

67' - Šaponjić izlazi, u igri je Kojić

64' - GOOOLLLL - Partizan vodi 1:0 - na dodavanje Saše Ilića mrežu gostiju pogodio je Babović!

62' - Kakva šansa za Brašanca! Babović je odlično uposlio vezistu a on je sa svega nekoliko metara promašio gol!

61' - Iz igre izlazi Ninković na terenu je Brašanac.

60' - Preti Kovačević, na mestu je Živković.

55' - Partizan napada ali nema ozbiljnijih šansi za gol.

45' - Počelo je drugo poluvreme.

- Prvi zvižduci za Zorana Milinkovića. Trener i igrači su negativnim povicima ispraćeni u svlačionicu.

- Zanimljivo, sudija Milan Ilić je kraj prvog poluvremena svirao tri sekunde pre isteka 45 minuta.

Protest igrača Radničkog:

PRVO POLUVREME:

45' - Kraj prvog poluvremena.

44' - Preti Ninković ali je nejgov pokušaj dodavanja izblokiran.

36' - Preti Milovanović, dobar šut ali nema opasnosti po gol Živkovića.

32' - Sjajna asistencija Ilića za Šaponjića, ali odlična odbrana Trifunovića.

30' - Crno-beli napadaju ali nema ozbiljnijih šansi.

19' - Šansa za Partizan, Grbić ubacuje ali ispred Šaponjića gosti otklanjaju opasnost.

6' - Šaponjić je pokušao da proigra Grbića, dobra intervencija odbrane gostiju.

3' - Prvi šut na gol gostiju. Pokušao je Ninković, lak posao za Trifuovića.

1' -  Igrači Radničkog su seli na travu u znak protesta zbog svega što se dešava u klubu. Navijači Partizana su ih pozdravili aplauzima.  Meč je počeo.

SASTAVI:
Partizan: Živković, Bandalovski, Balažic, B. Ilić, Volkov, S. Ilić, Drinčić, Grbić, Ninković, Babović, Šaponjić.
Radnički 1923: Trifunović, Terzić, Bonsu, Rosić, Miljuš, Bubanja, Kovačević, Tiodorović, Miljuš, Vidović, Milovanović.
Partizan ima priliku da ponovo večitom rivalu pobegne na pristojnih “plus pet”. Hoće li crno-beli iskoristiti kiks Crvene zvezde i na debiju novog trenera Zorana Milinkovića savladati Radnički?

Brzo ušao u sukob: Babović

Iza napadača: Stefan Babović