RADNIČKI POKLEKAO U DRUGOM POLUVREMENU

Ilić vodio Partizan do pobede u Kragujevcu

Autor: P. V. | 11.05.2013 - 17:00:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Partizana slavili su u Kragujevcu zahvaljujući kapitenu Saši Iliću koji je postigao pobedonosni pogodak u 68. minutu i doneo pobedu crno-belima od 1:0.

FK PartizanIzabranici Vuka Rašovića pošteno su se namučili da dođu do pobede, i do nje su došli tek sredinom drugog poluvremena kada je Predrag Luka u kaznenom prostoru proigrao najsnalažljivijeg Ilića, koji je iz prve savladao domaćeg golmana za 1:0.

Kragujevčani su se uglavnom uspešno branili tokom prvog dela igre, a organizovanost u redovima Radničkog zadržana je i u drugom poluvremenu, ipak, jedan trenutak nepažnje bio je dovoljan gostima iz Beograda stignu do gola, a samim tim i do pobede.

U poslednjim trenucima šansu da izjednači rezultat imao je Petrović koji je sa 16 metara iz voleja šutirao tik pored stative.

Tok meča u Kragujevcu mogli ste da pratite uživo na alo.rs.

16:58 Kraj utakmice, Partizan je slavio sa 1:0 iako je u poslednjem trenutku utakmice Petrović sa 16 metara iz voleja šutirao tik pored stative.

16:50 Bliži se 90. minut meča u Kragujevcu, Partizan se opredelio za čuvanje prednosti i to im dobro ide od ruke.

16:30 Igrao se 68. minut kada je Saša Ilić doneo prednost Partizanu od 1:0!

16:05 Počeo je drugi deo igre.

15:45 Završeno je prvo poluvreme bez golova. Domaćin, kome su bodovi kao i crno-belima prioritet, nije ustuknuo u prvom delu igre pred šampionom, koji je jednom ozbiljno pripretio preko Mitrovića. Ipak, utisak je da je rezultat od 0:0 za sada najrealniji pokazatelj onoga što se dešavalo na terenu.

RADNIČKI 1923: Čančarević, Pavlović, Marić, Tintor, Otašević, Petrović, Petronijević, Fejsa, Beljić, Milošković, Spalević.

PARTIZAN: Stojković, Pauljević, Lazevski, Miljković, Ivanov, Smiljanić, Ilić, Jojić, L. Marković, Šćepović, Mitrović.

15:00 Meč je počeo.