PONOVO LIDERI

Jojić za minimalac Partizana protiv Voždovca!

Autor: M. Grujić | 24.11.2013 - 14:57:00h | Komentara: 2

Fudbaleri Partizana vratili su se na prvo mesto na tabeli pošto su zatvorili 13. kolo Jelen Superlige pobedom nad Voždovcem od 1:0. Strelac jedinog pogotka bio je Miloš Jojić u 35. minutu, na praznom Vračaru.

Oni koriste gel,  a možda i mirišu:  Volkov i Jojić

Crno-beli su u meč ušli sa saznanjem da je Zvezda preuzela lidersko mesto nakon 412 dana, ali su u Voždovcu rešili da pomute račune srpskom šampionu, a da su bili precizniji, uspeli bi u toj nameri.

Marušić je već u 7. minutu imao kolosalnu šansu kada je izašao sam pred Stojkovića, koji je izašao kao pobednik iz tog duela. Partizan je polako preuzimao inicijativu pa je Živković u 21. minutu bio blizu pogotka, međutim, ono što nije uspeo on, uspeo je Miloš Jojić kada je u 35. minutu pobegao odbrani Voždovca i smireno savladao Perića za 1:0.

Domaćin je već do poluvremena mogao do izjednačenja, ali je Stojković pokazao zašto je najpouzdaniji igrač Partizana ove jeseni, odbranivši udarac Dragoviću sa svega dva metra.

Gusta magla spustila se u potpunosti na početku drugog poluvremena, ali nijedna od ekipa nije se pokazala vična igranju u tim uslovima. To je najbolje pokazao Lalić u 70. minutu kada je potpuno neometan promašio prazan gol i kandidovao se za promašaj sezone.

U nadoknadi vremena Voždovčani su oštećeni za penal pošto je Petrović u 92. minutu igrao rukom u kaznenom prostoru, ali sudija se nije oglasio i na taj način spasio fudbalera Partizana koji je samo minut pre toga kročio na teren.

• Delija Vreme: 24.11.2013 15:08h

Nevidjenja kradja!

• simo Vreme: 25.11.2013 07:48h

A šta je sa penalom kad je Volkov nokautiran u petercu Voždovca vrli "novinaru"? Koji ste vi jadnici....