JSL: Preokret Zvezde od 85. do 93. minuta! (VIDEO)

Autor: P. V. | 25.11.2012 - 14:59:00h | Komentara: 2

Pobeda Zvezde u nadoknadi vremena u Užicu nad Slobodom - 2:1 (0:1)!

FK Crvena zvezda

Spas u poslednji čas: Fudbaleri Zvezde | Foto: A. Dimitrijević

Crveno-beli su svojim navijačima režirali neviđenu dramu i samo zahvaljujući spretnosti najboljeg fudbalera Ognjena Mudrinskog ostali su u trci sa večitim rivalom za šampionski trofej.

Gubila je Zvezda do 83. minuta 1:0 golom Darija Purića, a onda je Slavko Marić dobio drugi žuti karton i domaćin je ostao bez igrača. Na scenu je tada stupio Mudrinski, koji je u 85. minutu doneo tračak nade da bi mogao rezultat skroz da se preokrene.

Kada je arbitar Majo Vujović pokazao da će se igrati pet minuta nadoknade, crveno-beli su jurnuli svim silama ka golu protivnika, a odlučujući momenat dogodio se u 93. minutu.

Na loptu je krenuo golman Slobode, ali je pogrešno procenio njen let, Asamoa ga je nadvisio, a Mudrinskom je ostalo da sa je par metara ćušne u mrežu - 2:1!

Nakon završetka utakmice domaći su opkolili sudiju Vujovića, što je delegat utakmice svakako uneo u zapisnik.

Zvezda je nakon 14. kola druga na tabeli i ima 31 bod.