KUP ITALIJE

Kakav promašaj Markizija! (VIDEO)

Autor: S. R. | 30.01.2013 - 10:49:00h | Komentara: 0

Od jedne od dosadnijih do jedne od najdramatičnijih utakmica odigrali su Lacio i Juventus u revanš meču polufinala Kopa Italije.

Slavio je Lacio sa 2:1, što ga je uz rezultat iz Torina (1:1), lansiralo u finale nacionalnog kupa gde će se sastati s pobednikom duela Roma - Inter (prvi meč 2:1).
Lacio je imao minimalnu prednost sve do 92. minuta, kada je Arturo Vidal doneo neopisivu radost svojim navijačima. Ali, samo dva minuta kasnije, Đuzepe Bijava glavom posle prvog kornera Lacija donosi novu prednost “nebesko plavima”.
Ni tu nije bio kraj uzbuđenjima, jer je Sebastijan Đovinko u poslednjim sekundama utakmice propustio šansu da izjednači, tačnije Marketi je sjajno odbranio, da bi Klaudio Markizio sa samo metar udaljenosti promašio čitav gol i odmah postao zvezda "jutjuba".
Pogledajte neverovatan promašaj ponajboljeg igrača Torineza.