PARTIZAN SLAVIO U JAGODINI

Kojić počeo da se isplaćuje!

Autor: FoNet | 09.03.2013 - 20:39:00h | Komentara: 1

U derbi utakmici 18. kola Jelen Superlige, Partizan je kao gost pobedio Jagodinu rezultatom 1:0 (1:0) i zadržao osam bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Crvenu zvezdu.

partizan

Brzo se snašao u šampionskom timu: Nemanja Kojić / Foto: partizan.rs

Jedini pogodak na utakmici postigao je Nemanja Kojić u 44. minutu. On je iskoristio izvanredan centaršut Darka Brašanca, ali i lošu intervenciju golmana Predraga Rajkovića, i sa dva-tri metra neometan šutirao u nebranjen gol.

U drugom poluvremenu Kojić je imao još dve prilike za postizanje gola, ali nijednu nije iskoristio. Najpre je u 52. minutu bio sebičan i šutirao je umesto da asistira Mitroviću ili Luki, da bi šest minuta kasnije dobro šutirao glavom, ali je Rajković uspeo da odbije loptu, koja je pogodila stativu.

Poslednji minuti susreta protekli su u znaku ofanzive domaćina, ali fudbaleri Jagodine nisu stvorili nijednu pravu priliku za gol.
Tako su crno-beli uspešno "pregrmeli" verovatno najteže gostovanje u prolećnjem delu šampionata, čime su se još više približili osvajanju šeste uzastopne titule prvaka Srbije.
  • aca Vreme: 10.03.2013 09:53h