NOVI PAZAR

Luda proslava šampionskog skalpa (VIDEO)

Autor: Kurir | 05.04.2015 - 10:57:00h | Komentara: 0

Veselo je bilo u svlačionici tima koji je ove sezone na svom terenu sa vicešapionom (Partizan) igrao nerešeno, dok je šampiona Crvenu zvezdu savladao sa 2-1.

Pobednički gol Jevtovića iz penala

Pobednički gol Jevtovića iz penala | Foto: printskrin Jutjub

Fudbaleri Novog Pazara načinili su iznenađenje u 21. kolu Superlige savladavši Crvenu zvezdu 2:1 (1:1) kao domaćini pred praznim tribinama.
Domaćin je poveo preko Predraga Pavlovića, inače nekadašnjeg učenika Partizanove škole fudbala, u 15. minutu, nepun minut kasnije izjednačio je Miloš Cvetković, a konačan rezultat postavio je Marko Jevtović u 69. minutu iz penala.
Novi Pazar je prvi put u istoriji pobedio Crvenu zvezdu. Tako su Pazarci, posle Partizana kome su krajem prošle godine otkinuli dva boda, "zakinuli" i drugog večitog rivala. Upravo zbog incidenata na tom meču sa crno-belima, Novi Pazar je kažnjen, pa je derbi 21. kola igran bez prisustva gledalaca.