POBEDA ZVEZDE NA STARTU

Milijaš dva puta matirao Nišlije! (VIDEO)

Autor: S. R. | 09.08.2014 - 21:35:00h | Komentara: 1

Kapiten Nenad Milijaš pogurao je Crvenu zvezdu do prve pobede u šampionatu.

Iskusni vezista je sa dva gola srušio Nišlije, u finišu prvog poluvremena. Igrao se 44. minut kada je Milijaš šutirao po sa velike udaljenosti, lopta je pogodila Ljubinkovića, promenila pravac i odsela u mreži - 1:0.
Na 2:0 isti igrač je povisio pošto je bio precizan iz slobodnog udarca, sa 20 metara.

Meč je igran pred 22.332 gledalca.

Poslednji komentari
  • Navijac Vreme: 10.08.2014 02:41h

Videli smo tu namestaljku od utakmice da se Zvezdi pravi prednost od starta. Golman nije ni pokusavao da brani iako su oba suta smesna. Potrazite svi na youtube i podignimo hajku protiv pljacke.