PREOKRET

Mudrinski načeo Dance već u prvom minutu, ali Zvezda na kraju poražena

Autor: P. V. | 14.02.2013 - 16:13:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prijateljskoj utakmici od danskog Esbjerga rezultatom 1:2 (1:2).

Ognjen Mudrinski

Pogodio već u prvom minutu: Ognjen Mudrinski | Foto: Marko Metlaš

Iako je Ognjen Mudrinski doveo Beograđane u vođstvo već u prvom minutu, stvari su se do poluvremena potpuno izokrenule, pa su Danci slavili.

Lazović je prilikom prvog kornera na utakmici centrirao, a Mudrinski glavom prosledio loptu u mrežu - 1:0. Već u 6. minutu bilo je 1:1. Ankesen je volej udarcem pogodio sa ivice šesnaesterca mrežu Bajkovića.

Igrao se 27. minut kada je Esbjerg došao bo pobede. Nakon kornera najviši u skoku je bio Andreasen i mat je bio neminovan.

Sledeću prijateljsku utakmicu Zvezda igra u petak od 14 časova protiv B tima Šahtjora.