JSL 27. KOLO

Ninković spasao Partizan! (VIDEO)

Autor: M.R. | 09.05.2015 - 20:56:00h | Komentara: 1

Posle mnogo muke, crno-beli protiv Spartaka stigli do sva tri boda u samoj završnici -1:0.

Na ivici kiksa! Partizan se baš namučio u 27. kolu JSL i meču sa Sparatkom. Crno-beli su slavili golom rezerviste Nikole Ninkovića u 90. minutu susreta. Gosti su pružili dobar otpor ali nisu imali snage da do samog kraja izdrže veliki pritisak crno-belih.

Poslednji sudijski zvižduk bio je znak za veliku radost igrača Partizana, čini se da je Ninković postigao gol vredan titule.

TOK MEČA:

Drugo poluvreme:

90+3' - KRAJ UTAKMICE, PARTIZAN JE SLAVIO GOLOM NINKOVIĆA - 1:0.

90' - GOOLLLL - Partizan vodi 1:0, strelac je Ninković. Drinčić je izveo korner Brašanac produžio loptu, a sa svega metar mladi vezista je pogodio mrežu Spartaka.

88' - Nemanja Kojić je još jednom obrukao iz izgledne situacije je dva puta očajno šutirao.

79' - Igrači Partizana traže penal, signaliziraju Mažiću da je lopta pogodila u ruku jednog igrača Spartaka.

77' - Veliki promašaj Nemanje Kojića. Predriblao je golmana gostiju Mirkovića, ali je otišao suviše u stranu i loše šutirao.

75' - Gol Andrije Živkovića je poništen zbog ofsajd pozicije.

72' - Očajan slobodnjak Nikole Drinčića.

70' - Crno-beli napadaju, ali Spartak se odlično brani.

56' - Ofanziva Partizana, Živković preko prečke.

55' - Drinčić odlično šutira ali na mestu je Mirković.

45' - Meč je nastavljen.

FK Spartak

FK Spartak | Foto: A. Dimitrijević

45' - Kraj prvog poluvremena - 0:0.

44' - Preti Babović sa distance, ali njegov šut je izblokiran.

40' - Partizan kontroliše igru, drži loptu u nogama, ali nema šansi za crno-bele.

18' - Drinčić dobro centrira iz slobodnjaka, ali niko od igrača crno-belih nije uspeo da zahvati loptu pred golom gostiju.

13' - Na mukama je bio Živković, Ilić je dobro šutirao ali je golman Partizana odlično intervenisao.

12' - Sparatak preti preko Ivanovića, fudbaler "golubova" iz izgledne pozicije šutira preko gola.