Autor: M.R | 09.04.2015 - 18:51:00h | Komentara: 0

Golom Đuričkovića Radnički protiv Spataka stiglo da važna tri boda.

JSL logo

Radnički bolji od Spartaka, remi u Kragujevcu| Foto: JSL

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su danas na svom terenu ekipu subotičkog Spartaka sa 1:0, dok su Radnički iz Kragujevca i Donji Srem odigrali bez golova u utakmicama 22. kola Super lige Srbije. Jedini gol na meču u Nišu postigao je Petar Đuričković u 12. minutu. Darko Bulatović izveo je korner sa desne strane, lopta je stigla do Đuričkovića koji je šutirao iz prve i pogodio mrežu gostiju.
Na meču između Radničkog iz Kragujevca i Donjeg Srema nije bilo golova, ni mnogo prilika, ali je zato sudija pokazao 15 javnih opomena. Ekipa Donjeg Srema je utakmicu završila sa 10 fudbalera na terenu, pošto je Đorđe Vukobrat u 83. minutu dobio drugi žuti karton.
Pored meća između Crvene zvezde i Borca danas igraju još Vojvodina i Napredak. Kruševljani posle prvih 45 minuta vode sa 0:1.