CRVENO BELI PORAŽENI U IVANJICI 4:2 (2:2)

Nova Zvezdina BRUKA!

Autor: D. O. | 11.08.2013 - 20:39:00h | Komentara: 2

Fudbaleri Javora pobedili su u Ivanjici Crvenu zvezdu sa 4:2 (2:2) u prvom kolu Jelen Superlige Srbije! Ovo je crveno-belima bio četvrti uzastopni kiks na startu šampionata, a tim iz Ljutice Bogdana u čak 11 od 13 poslednjih premijera nije uspeo da slavi...

Prvi gol Javora delo je kapitena Milovića

Prvi gol Javora delo je kapitena Milovića | Foto: Miloš Cvetković

Zbog toga je donekle za fudbalsku javnost u Srbiji i očekivan ovaj trijumf Javora, ali za Slavišu Stojanovića sigurno nije.

- Katastrofa! Bez igre, bez borbenosti - katastrofa! - kratko je meč u Ivanjici iz prve ruke prokomentarisao slovenački stručnjak.

Izjednačio je Pečnik

Izjednačio je Pečnik | Foto: Miloš Cvetković

Sa druge strane trener domaćih Bogić Bogićević bio je opušten, kao da je očekivao pobedu protiv slavnog rivala.

- Znao sam da ćemo mi igrati napadački i efikasno, ali očekivao sam više od Zvezde. Bajković ih je spasao još nekog gola - konkretan je Bogićević.
Inače, Javor je poveo već u 5. minutu golom Milovana Milovića, a prednost domaćih fudbalera udvostručio je Ifeanij Onjil u 13. minutu.

čović gleda izbačenog Martinovića

Čović gleda izbačenog Martinovića | Foto: Miloš Cvetković

Do kraja prvom goluvremena Zvezda je uspela da izjednači. Prvo je na 1:2 smanjio Filip Kasalica u 21. minutu, a konačan rezultat prvog dela igre postavio je Nejc Pečnik u 28. minutu.

Slavlje domaćih zbog velika tri boda na početku prvenstva

Slavlje domaćih zbog velika tri boda na početku prvenstva | Foto: Miloš Cvetković

Crveno-beli su u 68. minutu ostali sa deset fudbalera na terenu pošto je Novak Martinović dobio drugi žuti, odnosno crveni karton. Javor je brojčanu prednost na terenu iskoristio u potpunosti. U 81. minutu je novo vođstvo Ivanjičanima doneo Predrag Đorđević, da bi tri minuta kasnije Dražić postavio konačan rezultat - 4:2.
  • Драгомир Vreme: 12.08.2013 08:53h

Као вишедеценијски пратиоц фудбалских догађања предлажем да се Звезда појача тако што би се ослободила бар од половине играча?Ма,бре,звездашима не пада толико пораз њиховог тима већ не могу да преболе што Партизан победи!А Партизан ономад баш га мани га се Мито победи.

• duska Vreme: 12.08.2013 16:44h

Veliki sam navijac Crvene zvezde vec 40 godina, putovala sam sa njom gde god sam mogla i kad god sam mogla zbog posla i porodice, naravno bila sam mladja. Ovo sad je jad i beda, sramota, pa ne igra ime Zvezde vec tim, posto ga nemamo, bolje da se ugasimo...