JSL 21. KOLO

Novi Pazar šokirao Zvezdu! (VIDEO)

Autor: M.Rangelov | 04.04.2015 - 17:25:00h | Komentara: 0

Crveno-beli promašivali, domaći bili konkretniji i stigli do prve istorijske pobede nad šampionom Srbije- 2:1.

Šok na stadionu kraj Jošanice! Novi Pazar je bez pomoći navijača stigao do sva tri boda u duelu sa Crvenom zvezdom - 2:1. Šampion Srbije je skupo platio promašaje.. Zvezda je napadala, Jović nije uspevao da postigne gol i stigla je kazna. Pazarci su poveli golom Radivojevića u 15 minutu, samo 30 seknudi kasnije uzvratio je Cvetkovića. Trijumf domaćima doneo je Jeftović sa bele tačke u 70. minutu.

Tok utakmice mogli ste da pratite ovde:

DRUGO POLUVREME:

90' - Igraće se još pet minuta.

81' - Zvezda pokušava da napadne, ali ne uspeva da dođe do gola rivala.

70' - GOOOLLLL - 2:1 - Novi Pazar vodi, strelac je Jevtović sa bele tačke.

69' - Penal za Novi Pazar! Lopta je u ruku pogodila Lazića.

67' - Katai sa svega pet metara šutira preko prečke!

63' - Jevtović preti iz slobodnog udarca, odličan šut sa preko 25 metara, lopta odlazi pored Rajkovićevog gola.

52' - Loše dodavanje Lazovića, propala je šansa da Zvezda ozbiljnije ugrozi gol rivala.

50' - Konflikt Kovačevića i Matosa.

46' - Stojanović pokušava iz teške pozicije, nema opasnosti po gol domaćih.

45' - Meč je nastavljen, nema izmena.

PRVO POLUVREME:

45+2' - Kraj prvog poluvremena.

45' - Igraće se još dva minuta.

43' - Treća sjajna šansa za Jovića, sa svega nekoliko metara od gola, mladi napadač je očajno šutirao.

40' - Lazović je proigrao Parkera, ali se napadač loše snašao u petercu domaćih.

39' - Loš pokušaj Lazovića iz velike udaljenosti.

37' - Velika prilika za Jovića, mladi napadač nije uspeo da na pravi način završi akciju.

35' - Sebični Matos je odlučio za udarac  posle odlične kontre domaćih. Brazilac nije proigrao Kecapa, odlučio se za šut.

34' - Katai je imao bolje rešnje, ali se odlučio za udarac. Lopta odlazi daleko od gola.

31' - Dosta grešaka na obe strane, posla golova opao je intenzitet igre.

25' - Prvi žuti karton na meču zaradio je Radivojević.

22' - Jović nije uspeo dobro da zahvati lopti iz izgledne situacije. Zečević lako interveniše.

16' - GOOLLLLL - 1:1 - Zvezda je uzvratila sa centra. Miloš Cvetković je postigao gol udarcem sa distance.

15' - GOOLLLL - 1:0 - Novi Pazar vodi strelac je Pavlović. Kecap je oduzeo loptu Laziću, a Pavlović je bio precizan.

14' - Darko Lazić je loše intervenisao ali domaći nisu uspeli da postignu gol.

10' - Lazović pokušava da uputi udarac levom nogom, dobro interveniše odbrana domaćih.

6' - Novi Pazar preti preko Radivojevića, Rajković je na mestu.