ZAKUVALO SE

Nula Partizana u Pazaru, Zvezda na minus dva!

Autor: M. Z. | 28.04.2013 - 19:28:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Novog Pazara i Partizana remizirali su (0:0), u poslednjoj utakmici 25. kola Jelen Superlige.

Čeka ih težak ispit u Pazaru: Fudbaleri Partizana

Izmiče im titula: Fudbaleri Partizana | Foto: A. Dimitrijević

Ovim rezultatom domaćin je napravio krupan iskorak ka opstanku u eliti, dok je Partizan zastao u trci za odbranu titule, pošto crno-beli sada na čelu tabele imaju samo dva boda više od najbližeg pratioca Crvene zvezde.
Dva tima odigrala su borbenu utakmicu, a ofanzivniji Partizan u prvom poluvremenu propustio je nekoliko sjajnih šansi, najbolju kada je Ninković pogodio prečku iz slobodnog udarca. Novi Pazar je takođe imao prilike, međutim, golman Stojković bio je na visini zadatka.
U nastavku se igralo nešto opreznije, iako je stvoreno još nekoliko prilika na obe strane.
Susret su obeležili i incidenti na tribinama, zbog čega je utakmica dva puta bila u prekidu. Pristalice Novog Pazara su u 26. minutu, posle odluke glavnog sudije da ne dosudi prekršaj Pajovića počele da na teren ubacuju stolice i tvrde predmete.
Duel je nastavljen nakon četiri minuta, ali je potom pomoćni sudija pogođen u glavu naočarima za sunce i došlo je do novog prekida. Posle konsultacija sa delegatom i sudijama meč je nastavljen uz poslednje upozorenje da će svaki naredni ispad izazvati trajan prekid utakmice.
Pojedini domaći navijači su u 50. minutu gađali pristalice Partizana raznim predmetima, ali je policija energično intervenisala i sprečila veće incidente.