LIGA ŠAMPIONA 1/4 FINALA

Nula u Madridu, Juve minimalno.

Autor: M.R | 14.04.2015 - 22:39:00h | Komentara: 0

Real napadao ali nije uspeo da postigne gol - 0:0. Vidal sa penala pogurao Juve u meču sa Monakom - 1:0

Tuesday's #UCL fixtures. @Atleti v @realmadrid @juventusfc v @AS_Monaco Which team will have the best night? pic.twitter.com/V7GH3wgytL

Milorad Mažić

Da li će ponovo smirivati Ronalda?: Milorad Mažić | Foto: Profimedia

Real je napadao, Oblak branio za 0:0! Milorad Mažić je večeras solidno odradio posao. I pored psovki Marija Mandžukića.

SASTAVI:

Atletiko: Oblak, Huanfran, Miranda, Godin, Sekira, Gabi, Mario Suarez, Koke, Turan, Grizman, Mandžukić
Real Madrid: Kasiljas, Ramos, Varan, Marselo, Karvahal, Kros, Bejl, Rodrigez, Modrić, Ronaldo, Benzema.

20:00 - "Verujem da će nas Dijego Simeone dobro pripremiti za meč, on je naš glavni adut" - rekao je napadač Atletika, Fernando Tores.

Prvo poluvreme:

1' - Meč je počeo.

4' - Sjajna šansa za Real! Bejl šutira sa pet metara, na mestu je Oblak.

10' - Ronaldo pokušava iz slobodnjaka, ponovo brani Oblak. Igrači Atletika konstantno pritiskaju sudiju Mažića.

45' - Real je bio bolji, ali posle 45 minuta na semaforu je 0:0

Drugo poluvreme:

45' - Meč je nastavljen.

69' - Real konstantno napada, ali lopta kao da neće u gol. Atletiko odoleva.

90' - Igraće se još tri minuta.

90+3' - Kraj utakmice - 0:0.

Liga šampiona logo

Drugo poluveme:

90+3' - Juve je slavio golom Vidala!

57' - GOOOLLL - 1:0 - Strelac je Vidal iz penala!

PRVO POLUVREME:

45' - Kraj prvog poluvremena, nema mnogo uzbuđenja u Italiji - 0:0.

10' - Karasko dobro šutira, ali Bufon odlično brani.

20:00 - Juve večeras igra bez Pola Pogbe. Mladi vezista je odavno povređen.

SASTAVI:
Juventus: Bufon, Lihtštajner, Bonući, Kielini, Evra, Vidal, Pirlo, Markisio, Pereja, Tevez, Morata.
Monako: Subašić, Rađi, Karvaljo, Abdenour, Kurzava, Fabinjo, Kondogbia, Mutinjo, Karasko, Martial, Dirar.
Cela utakmica je stala u nekoliko minuta! Vidal je u 57. minutu sa penala doneo pobedu svom timu.