ŠOK NA KARABURMI

Ode titula! (VIDEO)

Autor: P. V. | 11.11.2012 - 14:56:00h | Komentara: 1

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su na gostovanju na Karaburmi rezultatom 0:1 (0:0).

Miloš Dimitrijević

Fudbaleri Zvezde su doživeli novi poraz | Foto: Beta

Kako su igrali, fudbaleri Zvezde nisu ništa drugo ni zaslužili, što je priznao i trener Aleksandar Janković posle meča.

Nedelju dana pred derbi, Crvena zvezda je doživela drugi poraz u nizu - posle Jagodinaca, radovali su se i "romantičari", koji su slavili minimalnim rezultatom. Jedini pogodak postigao je Grbić u 59. minutu, nakon što je odlično reagovao u kaznenom prostoru Zvezde.

Tim sa "Marakane" sada ima pet bodova manje, ali i utakmicu više od komšija, koji večeras igraju protiv Radničkog 1923 na svom terenu.

Mogli su gosti još u par navrata da prime pogodak, ali što zbog nespretnosti, što zbog solidnog Bajkovića, ostalo je 1:0.

Videvši još na poluvremenu šta se sprema, navijači Zvezde su izviždali igrače, a na udaru su se našli i funkcioneri kluba. Igračima su poručili "marš iz Zvezde", a upravi da je vreme da ode.

Inače, Vladan Lukić, još uvek predsednik kluba, nije se pojavio na Karaburmi.

• nemanjic Cg Vreme: 11.11.2012 16:05h

katastrofa jeli nam opet kriv sudija ili tole,ne ovaj put je vjetar ucinio svoje,eeee cukovi jedni pa zanteli vi ci dres nosite bre...