alo.rs Fudbal

JSL 17. KOLO

“Otpisani” Lazović razbio Jagodinu!

Autor: M.R | 01.03.2015 - 17:01:00h | Komentara: 1

Ražalovani kapiten sa dva gola doneo Zvezdi pobedu na gostovanju u Jagodini - 3:2.

Vreme je da proradi: Darko Lazović

Pogura Zvezdu: Darko Lazović | Foto: Aleksandar Dimitrijević

Zvezda je iz drugog pokušaja uspela! Fudbaleri crveno-belih su u 17. kolu JSL, slavili na gostovanju Jagodini - 2:3. Prednost Partizana je smanjena na samo četiri boda!
Činilo se da će momci Nenada Lalatovića lako protutnjati Đurđevim brdom, a onda je usledila prava drama. Vezista domaćih, Mile Savković je promašio dva “zicera”,i stigla je surova kazna. Vodili su crveno-beli 2:0 već u 26. minutu. Golove su postigli Lazović i Katai. Mogla je Zvezda već u 46. minutu da reši pitanje pobednika. Beograđani su imali jedanaesterac, a novajlija Parker je loptu poslao nebu pod oblake. U nastavku se probudila Jagodina, usledio je pravi šok za crveno-bele. Golovima Šušnjara i Jovančića, domaći su izjednačili rezultat. U 65. minutu na semaforu je stajali 2:2! Od potpunog sunovrata, Zvezdu je spasao ražalovani kapiten Darko Lazović u 79. minutu.
Očekuje nas “vruće” fudbalsko proleće!

- Mnogi su nam skidali kožu u prethodnih sedam dana, a to boli. Uspeli smo da damo gol kada je bilo najteže i da pobedimo, zbog čega bih čestitao mojim igračima. Nisam im dao da klonu posle drugog gola koji su primili, ubacio sam Grujića i Bosančića koji su podigli vezni red, posle čega je stigao treći gol i to je bilo zasluženo. Želeo bih da se zahvalim našim navijačima, koji su bili pravi i koji su nas podržali kada je pao drugi gol, bili su nam vetar u leđa - rekao je trener Zvezde, Nenad Lalatović.

Tok utakmice mogli sta da pratite ovde:

90+5' - Jagodina loše izvodi slobodan udarac! KRAJ - Zvezda je pobdlila 2:3!

89' - Ponovo je Savković imao odličnu priliku, ali je još jednom Rajković sjajno intervenisao.

79' - 2:3 - GOOOLLL! Vodi Crvena zvezda, Darko Lazović je strelac!

73' - Odličan šut sa distance domaćih, na mestu je Rajković.

65' - 2:2 - GOOLLLL - Jovančić postiže gol glavom!

61' - 1:2 - GOOOLLL! Đorđe Šušnjar je strelac, posle dobrog dodavanja Lepovića.

53' - Savković glavom ponovo pokušava, lak posao za Rajkovića.

47' - Drugo poluvreme počelo je penalom za Crvenu zvezdu. Parker nije bio precizan!

45+2' - KRAJ prvog poluvremena. Zvezda je naplatila sve promašaje Jagodine - 0:2.

43' - Jovančić pokušava da šutira, ali Lazić blokira njegov udarac.

39' - Orlandić na dodavanje Katai šutira preko gola.

26' - 0:2 - GOLLLL! Katai sa preko 16 metara trese mrežu gostiju!

19' - Savković loše šutira posle dobre akcije domaćina.

15' - Zvezda vodi, Lazović je odličnim udarcem zatresao mrežu domaćih. Sjajan pogodak novog igrača Đenove posle dodavanja Stojanovića.

11' - Nova prilika za Savković, Đurić centrira a vezista "ćurana" promašuje sa svega nekoliko metara glavom.

Lakat

Duel Orlandića i Mihajlovića | Foto: printscreen

10' - Orlandić je dobio udraca laktom u nos, povređen je napadač crveno-belih.

8' - Savković je izašao sam pred Rajkovića, ali sa osam metara šutirao pored gola! Strašna šansa za Jagodinu!

3' - Đurić šutira sa distance, ali lopta odlazi pored Rajkovićevog gola.

Jagodina-Crvena zvezda

Jagodina-Crvena zvezda | Foto: printscreen/Arena sport

2' - Prvi korner za Crvenu zvezdu, nije bilo opasnosti po gol Jagodine.

1' - Meč je počeo!

14:50 - Trener crveno-belih, Nenad Lalatović je baš promešao karte pred ovaj meč!

FK Crvena zvezda

Od starta na terenu: Mihajlo Ristić | Foto: FK Crvena zvezda

SASTAVI:

Jagodina: Perić, Gašić, Mihajlović, Filipović, Đurić, Savković, Mitošević, Lepović, Martinović, Jovančić, Šušnjar

Crvena zvezda: Rajković, Cvetković, Jovanović, Lazić, Anđelković, Ristić, Stojanović, Lazović, Katai, Parker, Orlandić

Fudbaleri Crvene zvezde imaju priliku za popravni. Posle novog kiksa Partizana, izabranici Nenada Lalatovića žele da u meču sa Jagodinom minus na tabeli smanje na četiri boda.

Za Zvezdu navija od malih nogu: Predrag Rajković

Igra protiv svojih: Predrag Rajković

Poslednji komentari
  • Kuki Vreme: 01.03.2015 17:10h

Pogledajte samo slobodan udarac Jagodinaca u zadnjim sekundama i odbranu rukama zvezdinog igraca koji je bio u zivom zidu.Ali zarad dobrih odnosa dva kluba sve ce biti previdjeno.Zivela Srbija.