JSL 18. KOLO

Parker razgalio "delije", pogodio i Jović (VIDEO)

Autor: M.R | 07.03.2015 - 19:58:00h | Komentara: 0

Zvezda na proslavi rođendana sa 3:0, lagano nadigrala Vojvodinu. Strelci Parker (dva gola) i Luka Jović.

Fudbaleri Crvene zvezde su u derbiju 18. kola JSL rezultatom 3:0 nadigrali Vojvodinu. Dva gola za beogradske crveno-bele (5. i 35 minut) postigao je Parker, treći pogodak za domaće delo je mladog Luke Jovića (53. minut).

Zvezda je na proslavi 70. rođendana odigrala dobar meč, ali treba istaći  da je prvi gol Džošua Parker postigao iz evidentne ofsajd pozicije.

Tok meča mogli ste da pratite ovde:

DRUGO POLUVREME:

90+2' - Sjajna prilika za Lazovića, na mestu ja golman "lala".

90' - Igraće se još tri minut.

80' - Bomba rezerviste Kovačevića, na mestu je Milinković-Savić.

78' - Zvezda potpuno kontroliše igru, lagano privodi kraju meč.

53' . GOOOLLLL 3:0 za Zvezdu. strelac je Luka Jović! Odlično dodavanje Kataija.

49' - Dobar trk, ali očajan udarac Parkera.

45' - Meč je nastavljen.

PRVO POLUVREME:

45+2' - KRAJ prvog poluvremena, Džošua Parker je sa dva gola pogurao domaće.

35' - GOOOLLLL - 2:0 za Crvenu zvezdu, drugi gol za domaće postigao je Parker. Glavom na asistenciju Stojanovića.

28' - Ivanić ponovo preti iz velike udaljenosti,epilog je isti. Rajković brani.

19' - Šutira Ivanić, na mestu je Rajković.

9' - Prva šansa za Vojvodinu, na gol liniji interveniše Rajković.

5' - GOOOLLLL 1:0 - Vodi Crvena zvezda golom Parker. Ostaje da se vidi da li se napadač nalazio u ofsajd poziciji. Parker je bukvalno oteo loptu Kataiju.

1' - Meč je počeo.

17:55 - Na stadionu se okupilo oko 10.000 navijača.

SASTAVI:
Crvena zvezda: Rajković, Anđelković, Jovanović, Lazić, Cvetković, Ristić, Stojanović, Katai, Lazović, Jovi
Vojvodina: Milinković Savić, Vasilić, Babić, Pekarić, Nastić, Tumbasević, Rogač, Luković, Ivanić, Luković, Gaćinović, Ćurko
U meču sa Jagodinom, fudbaleri Crvene zvezde razbili su prolećni “maler”. Beograđani žele da i u derbiju 18. kola JSL sa Vojvodinom nastave u istom rimtu. “Lale” se neće lako predati, ekipa trenera Marića daće sve od sebe da šampionu pomrsi račune.

„U mlađim  kategorijama smo stalno dobijali  Partizan i Zvezdu“: Mijat Gaćinović

Glavni adut "lala": Mijat Gaćinović | Foto: Nenad Mihajlović