PRIJATELJSKA

Partizan bolji od Kopra

Autor: Dražen Ostojić | 19.02.2013 - 21:32:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Partizana zabeležili su novu pobedu na pripremama pred prolećni deo Jelen Superlige. U Sloveniji je savladan Kopar sa 2:1.

Aleksandar Miljković i Marko Šćepović FK Partizan

Strelci protiv Kopra: Aleksandar Miljković i Marko Šćepović | Foto: Aleksandar Dimitrijević

Srpski šampion je poveo u 21. minutu preko Aleksandra Miljkovića, izjednačio je Danijel Bradaskija u 67, a pet minuta kasnije konačan rezultat postavio je Marko Šćepović.

Izabranicima Vladimira Vermezovića to je bila poslednja provera uoči početka drugog dela sezone. U Beograd se vraćaju sutra, a 26. februara u prvom kolu prolećnog dela šampionata Srbije gostuju ekipi BSK-a iz Borče.