JSL 20. KOLO ČUKARIČKI - PARTIZAN

Partizan iščupao bod na Brdu!

Autor: M.R | 22.03.2015 - 19:00:00h | Komentara: 0

U duelu dve crno-bele ekipe - 2:2!

Srpski fudbal je još uvek živ! Sjajna utakmica na Banovom Brdu između Partizana i Čukaričkog - 2:2! U nastavku šampionata očekuje nas prava drama, Zvezda je prišla timu iz Humske na samo dva boda.

Tok utakmice mogli ste da pratite ovde:

90+4'  -KRAJ utakmice - 2:2

90' - Igraće se još četiri minuta.

90' - GOOOLLLLL - 2:2 - Branko Ilić nakon kornera glavom pogađa gol domaćih!

87' - Greška čuvara mreže domaćih Stevanovića, ali igrači Partizana nisu uspeli da reaguju na pravi način. Niko nije uputio šut na prazan gol.

85' - Užasan pokušaj Volkova, bez posla za golmana Čukaričkog.

81' - Nova prilika za Čukarički, Srnićev šut je bio izblokiran.

74' - GOOOLLLLL - 2:1 vodi Čukarički strelac je Nikola Stojiljković. Odlična reakcija glavom mladog napadača.

72' - Nemanja Kojić je očajno šutirao sa svega nekoliko metara od gola Stevanovića.

71' - Drinčić preti iz "slobodnjaka", lopta odlazi u korner.

67' - Saša Ilić ulazi u igru.

64' - Brašanac je imao strašnu priliku, šutirao je sa svega nekoliko metara u golmana Stevanovića.

63' - Čukarički je bolja ekipa u nastavku meča, domaći diktiraju tempo igre.

57' - Ponovo preti Stojiljković iz daljine, loš šut preko prečke.

53' - Stojiljković je slabo šutirao iz izgledne pozicije.

45' - Počelo je drugo poluvreme.

Pogledajte dolazak navijača Partizana na stadion:

45+5' - KRAJ PRVOG POLUVREMENA -1:1.

45+3' - Nikola Drinčić loše izvodi prekid.

45' - Igraće se još četiri minuta.

43' - Partizan je nešto konkretniji, ali nema šansi za gol.

39' - Drinčić u poslednjih nekoliko minuta "bombarduje" kazneni prostor domaćih iz prekida.

34' - Živković "pliva" u prazno posle kornera, ali Ostojić ne uspeva da glavom zahvati loptu na pravi način.

32' - Volkov sjajno izvodi aut, dugo ubacivanje, Kojić pokušava glavom, na mestu je Stevanović.

25' - Velika prilika za Čukarički, mogli su domaći do prednosti, ali Balažic interveniše.

23' - Partizan preti iz kontre, Ninković šutira preko gola.

21' - Meč na Brdu prati i reprezentativac Srbije, Aleksandar Kolarov.

17' - Kraći prekid zbog bakljade navijača Partizana.

15' - GOOOLLLL - 1:1 - Babović trese mrežu domaćih na dodavanje Grbića!

8' - GOOOLLLLL - 1:0 Vodi Čukarički, sjajan gol Bojića sa distance!

5' - Posle nekoliko napada domaćih, Partizan je krenu u ofanzivu, Kojić nije uspeo da zahvati loptu glavom, ostao je kratak napadač crno-belih posle dobre asistencije Živkovića.

1' - Meč je počeo! Utakmicu sudi Milorad Mažić, a tribine stadiona su sjajno popunjene.

16:53 - " Praznik fudbala je pred nama, iluzorno je pričati o Partizanu, želimo da igramo i nećemo se braniti. Imamo naše ambicije, želimo da budemo što bliže vrhu. Želimo da vratimo veru u srpski fudbal" -kaže trener domaćih, Vladan Milojević.

16:52 - Spartak je danas na gostovanju u Jagodini ubedljivo slavio - 1:3.

SASTAVI:
Čukarički:Stevanović, D. Srnić, Mandić, Stojiljković, S. Srnić, Regan, Stojković, Ostojić, Bojić, Brežančić, Rendulić
Partizan: Ž. Živković, Bandalovski, Volkov, Balažic, Ilić, Drinčić, Babović, Ninković, Kojić, Grbić, A. Živković.
Partizan mora, Čukarički može. Prštaće danas na Banovom Brdu! Ako je neko kadar da uzme bodobe ranjivom timu iz Humske, to je ekipa Čukaričkog. Posle trijumfa Zvezde nad Napretkom, tim Marka Nikolića nema mnogo izbora. Mora da pobedi,kako bi sačuvao „plus 4“.