CRNO-BELI NASTAVILI NIZ POBEDA

Partizan lako pregrmeo Banjicu, komedija kod drugog gola (VIDEO)

Autor: S. R. | 31.08.2014 - 18:52:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Partizana savladali su Rad na Banjici u četvrtom kolu Superlige rezultatom 4:0 (2:0).

Njegov ostanak  najveće „pojačanje“  Partizana: Danko  Lazović

Dvostruki strelac: Danko Lazović | Foto: A. Dimitrijević

Srpski vicešampion je tako ostao u istoj ravni sa komšijama, pošto je upisao i četvrtu pobedu iz isto toliko utakmica.

"Građevinare" je načeo Škuletić u 26. minutu, da bi Lazović u 43. povisio na 2:0. Raspoloženi Lazović još jednom je pogodio mrežu domaćina, koji je ovog puta bio bez podrške publike, u 58. minutu - 3:0.

Rezevista Beko Fofana postavio je konačnih 4:0 u finišu susreta.

Posebno se ističe Lazovićev gol, odnosno reakcija golmana Rada koji je neverovatno kiksnuo.

Superliga se nastavlja kroz dve nedelje, pošto sada predstoji pauza zbog reprezentativnih utakmica.