ASTERAS SLAVIO SA 2:0 U 2. KOLU LIGE EVROPE

Partizan očajan u Grčkoj! (VIDEO)

Autor: S. R. | 02.10.2014 - 21:04:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Partizana doživeli su poraz u Grčkoj od Asterasa u drugom kolu Lige Evrope - 2:0 (1:0).

Na alo.rs ste mogli da ispratite tekstualan prenos ovog meča.

90' Kraj. Partizan je doživeo prvi poraz u Ligi Evrope, Asterasu je pripao ceo plen - 2:0 (1:0). Posle ovog kola, srpski predstavnik je na poslednjem mestu grupe C, pošto je Bešiktaš izvukao remi u Londonu protiv Totenhema - 1:1.

77' Ako ostane 2:0, Partizan može još i zadovoljan da bude, pošto su Grci imali još nekoliko prilika da povećaju prednost.

65' Utakmica se polako bliži kraju, Partizan je prvi put pripretio u 62. minutu, kada je nakon centaršuta Vulićevića jedan od defanzivaca Asterasa umalo nije prevario svog golmana.

51' Gooooool! Asteras lagano dolazi do prednosti od 2:0. Para je sa udaljenosti od jednog metra prosledio loptu u mrežu, dok su fudbaleri Partizana protestovali zbog navodnog ofsajda.

pp

Radost fudbalera Asterasa kod drugog gola

50' U prvih pet minuta nastavka, Asteras je dva puta mogao da udvostruči prednost, Partizan je u sve većim problemima.

22.06 Počelo je drugo poluvreme. U igru je ušao Fofana umesto Andrije Živkovića.

45' Na odmor se otišlo rezultatom 1:0. Sa ovakvom igrom, Partizan teško može da se nada makar i remiju.

24' Umalo 2:0 za Grke! Lukač se ovog puta iskupio, odbranio je situaciju jedan na jedan, kiksnuo je Vulićević.

22' Gooool! Asteras stiže do prednosti! Lukač je loše intervenisao prilikom šuta, na odbijenu loptu je natrčao Usero i prosledio je u metu - 1:0.

10' Uvodni trenuci susreta protiču uglavnom na sredini terena. Partizan je pokazao da se neće braniti, dok je domaćin, čini se, isuviše oprezan na startu.

pp

Kapiten Ilić predvodiće saigrače od prvog minuta

21.05 Utakmica je počela.

20.30 Pola sata pre početka utakmice, poznati su i sastavi timova. Marko Nikolić se odlučio za sledeći sastav: Lukač, Vulićević, Ćirković, Stanković, Volkov, B. Ilić, Pantić, Grbić, S. Ilić, Živković, Lazović.

Asteras: Kosicki, Pantelijadis, Sankare, Ljui, Gojan, Usero, Rolje, Zisopulos, Maca, Para, Janotas.

Posle prvog kola Partizan i Asteras imaju po bod, nakon remija sa Totenhemom (0:0), odnosno Bešiktašom (1:1).