KLUB SE BUNI

Partizan: Oštećeni smo za penal

Autor: Tanjug | 27.04.2015 - 18:03:00h | Komentara: 0

Fudbalski klub Partizan saopštio je danas da je sudija Milorad Mažić oštetio crno-bele jer nije dosudio penal u 148. večitom derbiju protiv Crvene zvezde.

Derbi

148. večiti derbi | Foto: Screenshot "You tube"

Lider na tabeli podseća da Partizanu u derbijima nije odsviran jedanaesterac od 18. marta 1995. što je okruglo 20 godina.

- Ta tradicija je nastavljena i u ovom derbiju, pošto je u 62. minutu internacionalac Mažić propustio da svira jedanaesterac posle kornera i rvačkog hvatanja sa dve ruke Balažica od strane Vukašina Jovanovića, koji bi u tom slučaju dobio i drugi žuti karton. Cela situacija odvijala se pred očima dodatnog pomoćnog sudije iza gola Danila Grujića, koji je bio od mesta dogadaja udaljen pet metara, navodi se u saopšetnju kluba iz Humske.

Na sajtu crno-belih priložen je video snimak i fotografija spornog momenta iz 62. minuta.

Večiti derbi na stadionu "Rajko Mitić" završen je bez golove (0:0), posle čega je Partizan zadržao pet bodova prednosti u odnosu na Zvezdu.