POBEDA CRNO-BELIH

Partizan preokrenuo protiv Voždovca u finišu meča! (VIDEO)

Autor: S. R. | 10.08.2014 - 19:12:00h | Komentara: 0

Veliki preokret Partizana na Vračaru!

Crno-beli su stigli do celog plena protiv Voždovca - 3:1 (0:0), iako su u 74. minutu bili u zaostatku od 0:1. “Parni valjak” se nije predavao, pa je uspeo da postigne tri pogotka u poslednjih petanestak minuta.

Domaći su stigli do prednosti u 73. minutu preko Tripkovića, koji je sa 20 metara pronašao lopti put do mreže - 1:0.

Samo četiri minuta kasnije, Stošić je zatresao sopstvenu mrežu i doneo poravnanje gostima, a onda u nadoknadi vremena prvo je Volkov pogodio za 2:1, da bi Fofana u 95. minutu doneo konačnih 3:1 Partizanu.