alo.rs Fudbal

KAD ĆE TA POBEDA?

Partizan remizirao sa Anžijem!

Autor: Mondo.rs | 08.02.2015 - 18:05:00h | Komentara: 0

Golove za crno-bele postigli Ninković i Marinković, mrežu Beograđana dva puta tresao Leonardo da Silva - 2:2.

FK Partizan

Raduje igra Ninkovića: FK Partizan | Foto: FK Partizan

Crno-beli ne znaju za trijumf u Turskoj! Fudbaleri Partizana igrali su 2:2  sa liderom ruske Prve lige Anžijem iz Mahačkale, u šestoj kontrolnoj utakmici tokom zimskih priprema, a petoj u Beleku.
Kombinovani tim “parnog valjka” dva puta je vodio, ali nije uspeo da stigne do prvog trijumfa u Turskoj. Strelci za Partizan bili su Nikola Ninković u 17. minutu iz penala i Nenad Marinković u 36. Anži je do izjednačenja stizao oba puta preko Leonarda da Silve, u 22. i 38. minutu iz jedanaesterca. Na ovom meču debitovao je i poslednje pojačanje tima iz Humske, Balažic.
Trener crno-belih Marko Nikolić dan posle utakmice sa Sarajevom, odlučio je da minutažu protiv Rusa pruži igračima koji je nisu imali u subotu.