Partizan rutinski za finale sa Čukom! (VIDEO)

Autor: M.R | 08.04.2015 - 20:53:00h | Komentara: 0

Crno-beli golovima Šaponjića i Živkovića lako pobedili Jagodinu sa 2:0.

Među najvećim talenatima Evrope:  Andrija Živković

Strelac drugog gola: Andrija Živković | Foto: Miloš Cvetković

Cela utakmica revanša polufinala Kupa Srbije između Jagodine i Partizana stala je u svega 30 minuta. Golovima crno-belih poletaraca, Šaponjića i Živkoivća pitanje finaliste (ako ga je i bilo posle beogradskih 3:0) je odlučeno posle svega pola sata susreta. Ostatak meča predstavljao je puko otaljavanje posla sa obe strane. Partizan je zasluženo slavio, u borbi za pehar tim iz Humske očekuje meč sa Čukaričkim.

Ivan Šaponjić

Lagano u finale: Ivan Šaponjić i Branko Ilić | Foto: FK Partizan

Tok utakmice mogli ste da pratite ovde:

DRUGO POLUVREME:

90+2' - KRAJ utakmice, Partizan je zasluženo slavio - 0:2.

90+1' - Sjajni prilika za rezervistu Kojića. Sve je odlično uradio napadač Partizana do same završnice. Posle nekoliko dobrih driblinga usledio je loš šut.

90' - Igraće se još dva minuta.

73' - Sjajna šansa za Jagodinu, šut domaćih sa svega nekoliko metara, Živković još jednom na mestu.

66' - Savković preti, odlična odbrana Živkovića.

58' - Drinčić napušta igru zbog povrede, na terenu je Saša Marković.

57' - Šušnjar šutira direktno u golmana Živkovića.

55' - Bandalovski preti na mestu je Perić.

51' - Strašna prilika za Šaponjića. Babović je odlično asistirao a mladi napadač je sa svega nekoliko metara šutirao preko gola.

45' - Meč je nastavljen.

PRVO POLUVREME:

45' - KRAJ prvog poluvremena, Partizan vodi sa 2:0.

33' - Đurić šutira iz velike udaljenosti, Živković je siguran.

27' - GOOOOLLLL - 0:2 za Partizan, strelac je Andrija Živković na asistenciju Šaponjića.

20' - Posle dulea u kaznenom prostoru Partizana igrači Jagodine traže penal, sudija ostaje nem.

19' - Saša Ilić iz dobre pozicije šutira pored gola domaćih.

6' - Preti Jagodina, šutira Martinović odlično brani Živković.

3' - GOOLLLLL - 0:1 za Partizan strelac je Ivan Šaponjić glavom trese mrežu mladi napadač.

1' - Meč je počeo!

SASTAVI:

Jagodina: Perić, Savković, Antić, Mihajlović, Gašić, Živanović, Martinović, Popara, Đurić, Đekić, Šušnjar.
Partizan: Ž. Živković, Bandalovski, B. Ilić, Balažic, Volkov, Brašanac, Drinčić, S. Ilić, A. Živković, Babović, Šaponjić.

- Prvi finalista Kupa je Čukarički.

Fudbaleri Partizana žele da se bez drame domognu finala! Crno-beli u duelu polufinala sa Jagodinom ulaze sa lepom zalihom iz prvog meča (3:0). Novi trener Milinković najavio je da će u ovom meču odmoriti deo ekipe. Da li nas očekuje puko otaljavanje posla ili zanimljiv meč?

Otima titulu:  Saša Ilić

Hoće u finale: Saša Ilić | Foto: Aleksandar Dimitrijević