JSL 18. KOLO

Partizan se mučio, Kojić proradio! (VIDEO)

Autor: M.R | 07.03.2015 - 18:55:00h | Komentara: 0

Posle dva startna remija, jesenji šampion slavio protiv neugodnog Donjeg Srema 2:1. Dvostruki strelac Kojić, jedini gol za domaće postigao je Spalević.

Konačno je slavio i Partizan! Crno-beli su na gostovanju Donjem Sremu uz dosta muke stigli po pobede - 2:1. Golove za tim iz Humske postigao je Nemanja Kojić (36. i 75. minut), dok je jedini strelac za domaće bio je Spalević (77. minut).

Partizan nije blistao, ali je zahvaljujući Kojiću ali i pribranom golmanu Živkoviću sačuvao tri boda.

Tok utakmice mogli ste da pratite ovde:

DRUGO POLUVREME:

90' - Josimov odlično šutira iz slobodnjaka, na mukama je bio Živković.

89' - Balažic pokušava glavom na dodavanje Drinčića.

77' - GOOOLLLL - 1:2 - Spalević vara Živkovića lob udarcem.

75' - GOOOLLLL - 0:2 za Partizan. Ponovo je strelac Nemanja Kojić. Na aistenciju Volkova, napadač crno-belih glavom trese mrežu Sremaca.

70' - Partizan kontroliše utakmicu, posle pritiska domaćih, crno-beli su se konsolidovali.

57' - Meč je na kratko prekinut zbog bakljade.

56' - Velika šansa za Donji Srem, pokušao je glavom Obuobi, ali lopta odlazi tik pored stative.

46' - Nastavak meča je počeo šansom za Sašu Ilića.

PRVO POLUVREME:

45+1' - KRAJ prvog poluvremena, Partizan vodi golom Kojića.

39' -  Sjajna šansa za Donji Srem, Obuobi nije uspeo da zatrese mrežu crno-belih iz izgledne prilike.

36' - GOLLLL - 0:1 - Vodi Partizan, strelac je Nemanja Kojić! Odlična akcija i dodavanje Nikole Nikovića, za laganu egzekuciju napadača tima iz Humske.

31' - Nova prilika za crno-bele, Volkov šutira dobro, ali lopta pogađa samo spoljni deo mreže.

29' - Sjajna šansa za Partizan, Babović je pokušao sa svega nekoliko metara, ali je na mestu Belić.

25' - Posle sudara sa Balažicem, Darko Spalević je ostao da leži na travi. Napadač domaćih je pretrpeo žestok udarac u lice.

23' - Kojić na asistenciju Ilića pokušava petom da postigne gol. Njegov udarac iz izgledne pozicije je izblokiran.

15' - Traljava inicijativa gostiju, nema ozbiljnijih šansi.

10' - Nema većih uzbuđenja, vodi se borba na sredini terena.

3' - Prva šansa za Partizan, udarac Ninkovića zaustavio je golman domaćih Belić.

1' - Meč je počeo!

16:52 - OVDE pročitajte kako su se završile ranije odigrane utakmice.

16:45 - Partizan ni danas sa klupe neće predvoditi Marko Nikolić. Strategu crno-belih protiv Donjeg Srema ističe suspenzija od tri utakmice. Njegovu ulogu preuzeće pomoćnik Zvonko Varga.

SASTAVI:
Donji Srem: Belić, Lakićević, Prijević, Vukobrat, Josimov, Košutić, Šarac, Abubakar, Jelić, Obuobi, Spalević
Partizan: Živković, Volkov, Balažic, B. Ilić, Bandalovski, Drinčić, S. Ilić, Ninković, Babović, Grbić, Kojić.
Može li Partizan ovog proleća da pobedi nekog? U Humskoj nije išlo (dva remija), možda će lakše biti na gostovanju? Prednost izabranika Marka Nikolića u odnosu na večitog rivala je već smanjena, crno-beli moraju danas da slave. Sa druge strane Donji Srem je sve samo ne lagan rival.

Nemoćan pred  Jermenima:  Nemanja  Kojić

Nikolić veruje u njega: Nemanja Kojić