TRIJUMFOVALI

Partizanu već stiglo proleće na “plus 11”!

Autor: Ekipa Alo! | 17.03.2013 - 21:12:00h | Komentara: 1

Odrađivanje posla, šampionskom rutinom! Tako bi se u najkraćem mogla opisati utakmica koja bi trebalo da bude derbi, Partizan - OFK Beograd 2:0 0:0).

Crno beli slave pobedu

Crno-beli slave pobedu | Foto: Marko Metlaš

Crno-bele su do 16. Pobede u prvenstvu doveli Mitrović u 49. minutu i novajlija Luka deset minuta kasnije. Partizan je ovim trijumfom uvećao prednost na tabeli u odnosu na prvog pratioca Crvenu zvezdu na čak 11 bodova.

Partizan pobedio OFK Beograd

Partizan pobedio OFK Beograd | Foto: Aleksandar Dimitrijević

- Čestitam mojim igračima na mogu reći dobroj i zreloj igri. Nije bilo lako, pogotovu u prvom poluvremenu kada je trebalo probiti protivnika koji se branio sa 10 igrača i to pod, da se ne lažemo, utiskom rezultata naših komšija – rekao je trener Partizana Vladimir Vermezović.

Atmosfera na tribinama

Atmosfera na tribinama | Foto: Aleksandar Dimitrijević

Strateg crno-belih ističe da će odluka o tituli prvaka Srbije pasti u narednih nekoliko kola.

- Predstoje nam četiri vrlo teške utakmice za nas sa tri teška gostovanja i jakim domaćinstvom Vojvodini. Taj mini ciklus bi trebalo da prelomi šampionsku trku.

• aleksa Vreme: 18.03.2013 08:18h