PARTIZAN PREGAZIO RADNIČKI U KRAGUJEVCU - 5:0 (2:0)

PETARDIRANJE

Autor: M. Zdravković | 09.03.2014 - 07:02:00h | Komentara: 0

Partizan je slavio ubedljivo sa čak 5:0 (2:0) u Kragujevcu protiv Radničkog pred 7.000 gledalaca, čime se barem do sinoćnog meča Crvene zvezde s Napretkom na „Marakani“ vratio na čelo superligaške tabele.

Prošetali se kroz  Kragujevac:  Fudbaleri  Partizana

Prošetali se kroz Kragujevac: Fudbaleri Partizana

Katastrofalne reakcije golmana domaćih Ognjena Čančarevića kod prvog gola Malbašića u trećem, a zatim i pogotka Škuletića u 38. minutu demoralisale su Kragujevčane. Golčina Drinčića u 58. rešila je pitanje pobednika, a kasnije su pogoci Lazovića iz sumnjivog jedanaesterca u 64. i Škuletića u 90. minutu samo dotukli grogiranog rivala.

Partizanov trijumf je zaslužen, čist kao suza, a trener Marko Nikolić posle utakmice nije skrivao zadovoljstvo.

Postigao strašnu golčinu: Nikola Drinčić

- Dobra utakmica za nas. Možemo mi i bolje, sigurno, ali rezultat je izvanredan. Mnogo je bilo šansi, udaraca... Ne treba biti nezadovoljan, baš naprotiv. Lepa igra s mnogo šansi Partizana. Ima još mnogo da se igra. Mi smo ostvarili tek jedan korak u borbi za šampionsku titulu, a nama je svaka utakmica do kraja prvenstva maltene kvalifikaciona - tvrdi Nikolić.

O tome koliko je domaćin juče bio loš, najbolje svedoči izjava trenera Radmila Ivančevića posle utakmice.

Mreža

Mreža

- Nema šta da se priča, ne znamo da igramo s Partizanom. Prošle godine smo bodove u Beogradu izgubili već na Autokomandi, a sada su nam ovde u Kragujevcu ispali valjda dole kod Medicinske škole. Neverovatno je kako smo lako izgubili, sami smo im greškama pomogli - tvrdi Ivančević.

Padali golovi, a bušna mreža?!

Početak drugog poluvremena u Kragujevcu kasnio je zbog problema sa jednim od golova jer stativa nije bila spojena sa šipkom koja drži mrežu, pa je lako moglo da se dogodi da lopta prođe i sa spoljašnje strane. Tužna slika i prilika srpskog fudbala...