JSL 18. KOLO

Petko “rešetao”, kiksnula Čuka!

Autor: M.R | 07.03.2015 - 16:10:00h | Komentara: 0

Eze Frajdej postigao tri gola u pobedi njegove Mladosti nad Spartakom (3:2), Borac otkinuo bod Čukaričkom (1:1), Rad melje.

JSL logo

Peko "rešeta", čekaju se večiti| Foto: JSL

Radnički je u Nišu trijumfalno nastavio borbu za opstanak. Jagodina je pala - 1:0 golom Popare u petom minutu.

U Lučanima je odigran efikasan meč.  Eze Frajdej popularni Petko je Mladosti protiv Spartaka doneo vođstvo od 3:0, ali su domaći i pored toga do poslednjeg minuta strepeli za krajnji ishod. Ivanović je u razmaku od pet minuta goste vratio u život. Ali do prekoreta nije došlo.
Posle četiri uzastopne prvenstvene pobede, Čukarički je zaustavljen na Banovom Brdu, u duelu sa ekipom Borca. Lider ekipe Matić doneo je vođstvo domaćinima, ali se Đerić pobrinuo da bod ode u Čačak.