alo.rs Fudbal

ISPUSTILI PREDNOST

Preokret Hanovera protiv Crvene zvezde!

Autor: Ekipa Alo! | 30.07.2014 - 07:02:00h | Komentara: 0

Crvena zvezda je poražena u prijateljskom meču u Sloveniji od Hanovera - 2:3 (2:2). Izabranici Nenada Lalatovića imali su prednost od 2:0 već posle 12 minuta, ali su je na kraju ispustili.

Poraz koji ne boli:  Trener Lalatović i ekipa

Poraz koji ne boli: Trener Lalatović i ekipa

Gavrić je doveo Beograđane u vođstvo u četvrtom minutu, a onda je duplirao prednost osam minuta kasnije. Nemci su se potom trgli i smanjili na 1:2 u 25. minutu preko Sobijeha, a isti igrač je do poluvremena izjednačio na 2:2. Sobijeh je pred kraj meča postigao i treći gol, za konačnih 3:2.
Zvezda je tako posle pobede nad Krškom (2:0) i tri remija (Mehelen, Genk, Vašaš) doživela i poraz na pripremama.