KIKS LIDERA SUPERLIGE

Radnički izvukao bod u Humskoj

Autor: S. R. | 28.02.2015 - 18:52:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Partizana i Radničkog iz Niša odigrali su bez golova u Humskoj.

18.55 Kraj u Humskoj, Radnički je izvukao 0:0, najviše zahvaljujući golmanu Borjanu. Sada Crvena zvezda ponovo ima priliku da se primakne večitom rivalu.

18.40 Zanimljivije je na tribinama, gde žandarmerija brani ložu od gnevnih navijača Partizana, nezadovoljnih situacijom u klubu.

18:36 Još desetak minuta ostalo je do kraja utakmice, nema golova u Humskoj.

Bakljada grobara

Bakljada "grobara" | Foto: U. Danilović

18:20 Reporter alo.rs je snimio Marka Nikolića, suspendovanog trenera Partizana, kako daje instrukcije pomoćniku na klupi putem mobilnog telefona.

Počelo je drugo poluvreme, Saša Ilić je imao dobru šansu da dovede Partizan u vođstvo, ali je i dalje 0:0. Igra se 60. minut.

Uz podršku  navijača do  vrha: Saša Ilić

Uz podršku navijača do vrha: Saša Ilić | Foto: Marko Metlaš

Nakon prvih pola sata igre nije bilo golova - 0:0. Obe ekipe su imale svoje šanse, ali se na odmor otišlo bez golova.