JSL 20. KOLO

Rajković driblao, branio zicere i sačuvao Zvezdu!

Autor: M.R | 21.03.2015 - 20:00:00h | Komentara: 1

U meču sa Napretkom, mladi golman i kapiten sačuvao tri boda crveno-belima. Zvezda slavila golom Lazovića - 1:0.

Darko Lazović jeste bio jedini strelac u meču 20. kola JSL između Crvene zvezde i Napretka (1:0), ali u centru pažnje danas je bio golman Predrad Rajković. Mladi as je definitivno obeležio ovaj meč. Kapiten Zvezde je branio zicere, driblao i razgalio "delije". Crveno-beli nisu blistali, ali u trci za titulu važna su tri boda.

Tok meča mogli ste da pratite ovde:

DRUGO POLUVREME:

90+1' - Rezervista Orlandić je mogao da stavio tačku na ovaj meč. Odlična šansa, ali njegov šut brani Popović.

82' - Bomba Lukovića, Rajković još jednom uspeva da sjajno interveniše.

75' - Greška fudbalera Napretka nije kažnjen, Zvezda ja imala dobru priliku.

59' - Strašna prilika za goste iz Kruševca, Dimitrov je izašao sam pred gol Crvene zvezde, ali je sjajno odbranio Rajković.

57' - Glavom pokušava Trujić, na mestu je Rajković.

46' - Nastavak meča počeo je dobrom prilikom za Parker, bio je sebičan Zvezdin napadač,

PRVO POLUVREME:

45+1' - KRAJ prvog poluvremena, Zvezda vodi golom Lazovića.

40' - Golman Rajković se poigravao sa Dimitrovim, driblao je čuvar mreže crveno-belih i uz mnogo sreće uspeo da sačuva svoju loptu ali i mrežu.

35' - GOOOLLLL - Vodi Crvena zvezda, strelac je Darko Lazović. Posle kornera Ristića, Lazić je dodao do Lazović, a njemu nije bilo teško da zatrese mrežu rivala.

32' - Napredak preti, ali je fauliran golman Zvezde, Rajković.

30' - Sjajna asistacija Stojanovića za Lazovića, ali lopta kao da je iznenadila igrača crveno-belih.

22' - Dobar prodor Anđelkovića, dodavanje za Jovića, ali mladi as iz izgledne pozicije šutira preko gola.

12' - Preti Napredak, dobra intervencija Cvetkovića.

8' - Početno ispitivanje snaga, nema šansi, igra se na sredini terena.

3' - Prvo uzbuđenje na meču, Parker pokušava da savlada Popovića, ali na mestu je golman gostiju.

1' - Meč je počeo!

17:52 - Ovde možete pogledati kako je završen veći deo utakmica 20. kola JSL.

17:50 - Meč sudi Ilija Brdar (Novi Sad).

SASTAVI:
CRVENA ZVEZDA: Rajković, Cvetković, Pavićević, Lazić, Anđelković, Ristić, Stojanović, Katai, Lazović, Parker, Jović.
NAPREDAK:  Popović, Radulović, Urošević, Paunović, Frimpong, Luković, Gobeljić, Ndaje, Dimitrov, Vučetić, Trujić.
Fudbaleri Crvene zvezde žele da nastave svoj pobednički niz u meču sa ekipom Napretka. Šampion Srbije je u poteri za Partizanom, pa su Lazoviću, Rajkoviću i drugovima preko potrebna tri boda.

Luka Jović

Napada Napredak: Luka Jović

• jedna zvezdasica Vreme: 22.03.2015 15:18h

Samo upućeniji i oni koji redovno prate ili gledaju Zvezdu vide da nije bas tako, On meni deluje nesigurno, prima golove koji bi trebalo da se brane, poigrava se često s loptom, kod udaraca iz daljine retko kada se baca, brani, već loptu pogledom isprati...pratite ga pazljivo i videćete, Zvezda je imala daleko, daleko bolje golmane!