NA GOSTOVANJU

Rakić golčinom srušio Vojvodinu!

Autor: | 24.08.2014 - 08:02:00h | Komentara: 0

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su na gostovanju u Novom Sadu protiv Vojvodine (1:0) u derbiju trećeg kola domaćeg šampionata.

Pečnik i Milijaš nadmudrili su Novosađane

Pečnik i Milijaš nadmudrili su Novosađane | Foto: N. Mihajlović

Gol odluke i to strašan, postigao je Đorđe Rakić u 17. minutu. Nije to bila baš izgrađena akcija. Naprotiv, lopta se nekako dokotrljala do golgetera crveno-belih, a on je sa 20 i kusur metara sjajno šutirao u same rašlje protivničkog gola. Vanja Milinković Savić je uspeo da zakači loptu, ali je time samo ulepšao drugi Rakićev gol u sezoni. Zvezda je u nastavku utakmice uspešno odolela, sačuvala je prednost do samog kraja i posle trećeg kola zadržala stoprocentni učinak.