SEGUNDA

Raspucali se Šćepa i Leka

Autor: Ekipa Alo! | 25.11.2013 - 07:02:00h | Komentara: 0

Ništa novo u španskoj Segundi! Srpski internacionalci Stefan Šćepović i Dejan Lekić nastavili su da terorišu protivničke golmane. Pomenuti napadački duo je u pobedi svog Hihona nad Lugom (3:1) postigao odlućujuće golove.

Dejan  Lekić i Stefan  Šćepović

Dejan Lekić i Stefan Šćepović

Lugo je stigao do prednosti već u šestom minutu preko Seoanea, ali je Ernandez anulirao prednost. Tada na scenu stupaju Srbi.

Prvo je Lekić pogodio u 32. minutu, što je njegov četvrti gol u nizu, da bi u drugom poluvremenu Šćepović zatresao mrežu za konačnih 3:1. Bivši centarfor Partizana stigao je tako do 11. gola u sezoni. Hihon je nakon 15. kola Segunde peti sa 24 boda.