Autor: M.R. | 13.05.2015 - 22:48:00h | Komentara: 0

Juventus je u finalu - 1:1!

Alvaro Morata

Ponovo nije slavio: Alvaro Morata | Foto: Profimedia.rs

Šok, tuga i neverica u Madridu! Juventus je u finalu Lige šampiona - 1:1. Sve je išlo po planu za Real, a onda je Alvaro Morata zavio “Bernabeu” u crno! Tim Karla Anćelotija neće braniti titulu, ovo niko nije očekivao! Juventus će 6. juna u Berlinu, sa Barselonom voditi borbu za "ušati" pehar.

Tok meča:

90' - Igraće se još četiri minuta.

84' - Morata ide napolje, Algeri u vatru šalje Ljorentea.

78' - Pirlo izlazi iz igre, na terenu je Barzalji.

73' - Ronaldo centrira, Bejl dobro skače ali lopta odlazi preko gola.

70' - Kasiljas čuva Real, Markisio šutira posle dobre akcije, ali iskusni čuvar mreže sjajno brani.

67' - Iz igre izlazi roviti Benzema na terenu je Čičarito.

57' - GOOOLLLL - Juventus je uspeo da izjednači, očajna reakcija odbrane Reala i gol Morate! Pogba je glavom vratio loptu, a mladi Španac trese mrežu rivala i ne slavi pogodak!

51' - Dobro šutira Markisio, ali lopta odlazi pored gola.

Liga šampiona

Liga šampiona | Foto: Liga šampiona

45' - Meč je nastavljen.

Sukob Evre i skupljača lopte:

45' - Kraj prvog poluvremen, Real vodi - 1:0.

44' - Žuti karton za Rodrigeza zbog simuliranja u kaznenom prostoru gostiju.

42' - Benzema odlično šutira po zemlji, istakao je Bufon.

40' - Ronaldo tuče iz punog trka, lopta pogađa samo spoljni deo mreže.

23' - GOOOLLLLL - Kristijano Ronaldo je realizovao penal - 1:0 vode domaći.

22' - Penal za Real! Kijelini je srušio Rodrigeza  u kaznenom prostoru.

20' - Bejl odlično tuče iz daljine, Bufon čuva Juventus!

19' - Benzema je u ključnom momentu poslao očajan pas, na mestu je odbrana Juventusa.

18' - Dobro dribla Isko, ali loše šutira.

14' - Vidal preti sa distance, dobar udarac Čileanca, ali Kasiljas odlično brani.

Navijači Juventusa

Navijači Juventusa | Foto: Profimedia

12' - Igrači Juva su već počeli sa valjanjem po terenu, Markisio je ostao na tarvi posle kornera.

11' - Bomba Ronalda iz slobodnog udarca je zakačila jednog igrača gostiju i otišla pore gola.

6' - Benzema je uspeo da dođe do lopte u kaznenom prostoru Juventusa, usledio je šut iz dobre pozicije, ali lopta odlazi preko gola.

1' - Real odmah preti, ali udarac Bejla glavom odlazi preko gola.

1' - Meč je počeo!

Sjajna koreogradija navijača Reala:

20:20 - Kakav doček za "kraljeviće":

FK Real Madrid

FK Real Madrid | Foto: FC Real Madrid

SASTAVI:
Real Madrid: Kasiljas, Karvahal, Varan, Serhio Ramos, Marselo, Rodrigez, Kros, Isko, Bejl, Benzema, Ronaldo.
Juventus: Bufon, Lihtštajner, Bonući, Kijelini, Evra, Markisio, Pirlo, Pogba, Vidal, Tevez Morata.

Vreme je za pravi spektakl! I ako juče nije bilo rezultatski interesantno večeras će u Madridu biti baš vruće. Može li Real da nadigra Juve i plasira se u finale? U prvom meču crno-beli su slavili 2:1.